Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minek írjon szépen egy vasutas...

Minek írjon szépen egy vasutasnak tanuló?

Figyelt kérdés
Anyukám folyton nyaggat ,hogy középiskolában is gyöngybetűkkel kell írni. De minek? Úgy is vasutas leszek. Oda pedig nem kell szép írás. Egy vasutasnak nem kell hiába mondom, most azt találta ki ,hogy minden nap írjak egy oldalt. Egy szar szakmunkás leszek nekem nem kell szépen írnom, a vasútnál úgyse azt nézik.
2012. okt. 2. 15:40
 1/4 anonim válasza:

Anyukáddal gondok lehetnek, ha 12-13 évesen még körmöltetni akar.

Ennek vannak határai, unokatesóm közgáz egyetemet végzett, irtó rondán és helytelenül ír (csakúgy, mint az autószerelő édesapja).

2012. okt. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedvesem, sz@r szakmunkás akkor leszel, ha nincs semmi igényed a tisztességes, céltudatos munkára. Nem attól sz@r valaki, hogy szakmunkás vagy nem, majd megtanít még erre az élet...


Arra törekedj, hogy olvasható legyen az írásod. Nálunk egyszer egy fiúnak áthúzták a dolgozatát, mert a tanár nem tudta elolvasni, így a doga is értékelhetetlen, ill. 1-es lett. Olvashatatlan és ronda írás között pedig nagy a különbség.


Anyukád vsz. igyekszik még egy kicsit nevelni rajtad. :) Legyél vele türelmes, elnéző. Egyszerűen mondd neki, hogy igyekszel a kedvére tenni, adj neki egy puszit is nyomatékképpen. Meglátod, egész más lesz a hangulata és a hozzáállása! :)

2012. okt. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De kiolvasható az írásom, a tanárt kérdeztem ő mondta ,hogy ez megfelelő 15 évesen, a középiskolai magyar tanár úr mondta. De anyukámnak nem tetszik.

Azért írtam ,hogy egy szar vasutas szakmunkás , vagy egy szar paraszt leszek a szüleimnek van vagy 100 ha földjük. Amiből már a támogatásból meg lehet élni, de én dolgozni szeretnék rajta, mint ahogy ők is teszik.

2012. okt. 2. 15:58
 4/4 anonim válasza:
Azért fontos mert ha valaki látja hogy szép betűkkel írsz jobb benyomást keltesz neki , és azt a benyomást kelted hogy rendszerető tisztességes ember vagy .
2012. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!