Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogi egyetemen napi hány óra van?

Jogi egyetemen napi hány óra van?

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 15:27
 1/2 tomala ***** válasza:

:DDDD


Amennyit felveszel.

A kötelező előadások, és az ahhoz tartozó kiscsoportos szemináriumok általában fix időpontban vannak, bár utóbbinál át lehet jelentkezni másik csoportba.

Választható (fakultatív) és kötelezően választható (alternatív) tantárgyad akkor van, amikorra felveszed.


Első évben elég sok a tantárgy, nekem pl. szerdán reggel nyolctól este nyolcig volt órám és csak egy lyukas órám volt, viszont H, K Cs csak 4-6 órám volt, pénteken pedig az egyetem közelébe sem mentem.

2012. szept. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amennyit felveszel. :D Bár ez sem igaz így, helyesebb azt mondani, hogy amennyire bejársz. :D Ráadásul a jog egy olyan szak, amit levelezőn is elég jól el lehet végezni. A levelező meg ugye azt jelenti, hogy kéthetente péntek-szombaton vannak az órák, és összesen van 7 ilyen hétvége egy félévben, szóval 14 tanítási nap félévente. Történetesen én is levelezőn csinálom, és nem mondom, hogy nem voltam bent egyszer se félév közben, de teljesíthető lett volna akár úgy is, hogy az egyetem közelébe nem megyek szorgalmi időszakban; a társaktól neten keresztül megkérdezem, mik a vizsgakövetelmények és -tételek, aztán mindent a kijelölt tankönyvekből tanulok meg. A vizsgaidőszak viszont húzós, azt el kell ismerni.
2013. jan. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!