Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy egyetemista milyen munkát...

Egy egyetemista milyen munkát végezhet az egyetem mellett? Az egyetem az egész délelőttöt lefoglalja, délután meg milyen munkák vannak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen szakon vagy, de én délután tanítottam piciket (angol-orosz szakos voltam). Feladtam egy hirdetést (több helyre) elég olcsón, és láss csodát jelentkeztek is páran:)

22/L

2009. júl. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ismerőseim tv előfizetést szerveznek kötetlen munkaidőben, más szórólapozik, más hossteskedik
2009. júl. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan a szakod, mint pl a nyelvszak, akkor tudsz korrepetálni, mint ahogy az első is írta. én német szakos vagyok, én is tanítok. a tanítványokat meg az órarenedhez igazítod. de sokan vállalnak részmunkaidős diákmunkát is, iskolaszövetkezeten keresztül.
2009. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
műszakira járok
2009. júl. 30. 13:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! TTIK-ra járok, és elveszi az egész napomat... Mivel 4 napra besűrítem, azon az egyen pedig szakdolgozok... Szal munka hétvégén!
2009. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

műszakisként is tudsz korrepetálni (matek,fizika,kémia,ami ment)

diákmelós szövetkezetek vannak mindenütt

meg elég sok 4-6 órás hirdetés is van,csak gyözd a telefonszámlát..

DE tedd össze a két kezed ha csak a délelőttöd megy el az egyetemmel...

3éve vagyok műszakis,de még egy olyan félévem sem volt,hogy lett volna 2-nél több szabad délutánom (persze ez csak a hivatalos,bejárni egy idő után nemszoká:D)

2009. aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az egész délelőttödet foglalja el????

hát nem tudom nekem eddig egy évem volt az egyetemen és reggeltől-estig ott voltam...

időm se lett volna dolgozni.

2012. júl. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!