Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kommunikáció és médiatudomán...

A kommunikáció és médiatudomány szak szabadbölcsész karon van?

Figyelt kérdés
mindenhol szabadbölcsészen van, vagy van olyan egyetem/fősuli, ahol bölcsészkaron van vagy valami máson?
2012. aug. 25. 18:20
 1/6 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés, hanem hogy a szabadbölcsész karon van-e mindenképpen, vagy máshol hol van?
2012. aug. 25. 18:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Már a kérdés sem teljesen világos. Szerintem vedd a fáradtságot, menj fel a felvi.hu-ra, és írd be szépen a szakkeresőbe a szak nevét. Ott mindent megtalálsz majd. Nem olyan bonyolult, hidd el.
2012. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ott csak azt találtam, hogy szabadbölcsész kar. meg a Corvinuson valami más, de az valami üzletis dolog.
2012. aug. 25. 22:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy szabadbölcsész kar. Van szabadbölcsészet nevű szak, ami teljesen más, mint a kommunikáció. Nem mindenhol a bölcsészkaron van a komm-média (szak ≠ kar!!), de teljesen mindegy, hogy milyen kar, a képzés szinte ugyanaz mindenhol.
2012. aug. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az tuti, hogy a képzés a társadalomtudományi képzési területen van, de minden intézménynél más karon lehet, attól függően, hogy az adott intézményben milyen karok vannak. De maga a képzés, az társadalomtudományi képzés, teljesen mindegy, hogy milyen karhoz van besorolva.
2012. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Corvinuson, SZIE-n van a Társadalomtudományi karon, de pl. Eltén, Szegeden bölcsészkar. Tulajdonképpen tényleg mindegy, ugyanazt tanítják.
2012. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!