Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kommunikáció és médiatudomány...

Kommunikáció és médiatudomány szakosok! Szükségem lehet laptopra ha esetleg felvesznek erre a szakra? Vagy ehhez a szakhoz nem fontos?

Figyelt kérdés

2012. máj. 2. 22:54
 1/3 étoile et lune ***** válasza:

Miért lenne rá szükséged? Otthon jó, ha van géped, mert sok olyan feladatot adnak, amit gépen kell megcsinálni, például PowerPointos diavetítős cucchoz.

Én jártam két hetet erre a szakra, 100-ból egy embernek volt laptopja. Ilyen kikötés sehol nincs szerintem.

2012. máj. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Persze, jó ha van géped, meg interneted(asztali v. laptop), de ezekhez az egyetemen is hozzáférhetsz. Az órákon nem kell on-linenak lenned (ha igen, bizonyára van gépterem) és kézzel jegyzetelni sztm sokkal jobb (legalábbis nekem mindig az jött be).

2012. máj. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Igen én is úgy gondolom, hogy felesleges, csak sok hülye állítja hogy füzetekre már ne is költsek mert egyetemen laptop nélkül nem lehet boldogulni.. Én meg kicsit kiakadtam mert laptopra nincs nagyon pénz, de ha lenne se költenék amikor itthon van az asztali gép.. Nekem is bejön az írás.
2012. máj. 4. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!