Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kommunikáció és médiatudományr...

Kommunikáció és médiatudományról részletesebb információ?

Figyelt kérdés

a felvin sajnos alig találok valamit...

az érdekelne engem, hogy mennyire telített ez a szak? magas a ponthatár? miből érdemes emelt érettségizni? töri féle tantárgyak lesznek ott? mert azt nem szeretem... mennyi ott a matek? mert azt sem szeretem... melyik egyetemen a legjobb a képzés? (ami nem csak elméleti, hanem gyakorlati is) kell választható tantárgyból érettségizni... az mindegy ilyenkor, hogy mi? mert magyarból meg angolból szeretnék emeltet... köszi előre is :) 17/L


2012. aug. 23. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
bocsi h nem a kérdésedre válaszolok. de ez a téma engem is érdekelne.!
2012. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
semmi baj, legalább többen vagyunk :)
2012. aug. 23. 22:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt tudom javasolni, hogy használjátok a keresőt. Rengeteg értelmes válasz van, aki érvelés nélkül fikáz, arra ne figyeljetek.
2012. aug. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hú de sok kérdés :) Én intézménynek mindenképpen a BKF-et ajánlanám, mivel ott elég gyakorlatias a képzés, sok szakmabeli tanít, jó gyakorlati helyek vannak, sok céggel vannak kapcsolatban. [link]

Én úgy tudom, hogy ezen a szakon most már egy tárgyból kötelező lesz az emelt szintű érettségi, az alábbiak közül valamelyikből: magyar v. matek v. töri v. idegen nyelv v. társadalomismeret.

Szerintem ezen a szakon matek nagyon nem szokott lenni, de gazdasági tárgyak pl. statisztika, mikroökonómia lehetnek.

Az utóbbi években eléggé népszerű volt ez a szak, de idén sok intézmény nem kapott államis helyeket erre a szakra, úgyhogy sok helyen már csak fizetősre lehetett jelentkezni, emiatt gondolom az érdeklődés is csökkent, és sokan választottak inkább másik szakor.

2012. aug. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!