Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Családi pótlék? (Bővebb...

Családi pótlék? (Bővebb információ lent)

Figyelt kérdés

Hello!


A helyzet a következő: 19 éves vagyok, érettségiztem, és felsőoktatásban fogok tovább tanulni (államilag finanszírozott helyen). Kaptunk egy levelet, hogy nem jár tovább a családi pótlék. Meddig kéne járnia? Hol lehet igényelni, hiszen tovább tanulok...


A válaszokat előre is köszönöm :)


2011. júl. 21. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy csak középfokú tanulmányok végéig jár.
2011. júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
már nem jár neked tovább.
2011. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Csak abban az esetben jár tovább, ha emelt családit kaptál 18 éves korod előtt. Egyébként nem jár.

Régen volt még olyan, hogyha van kisebb testvéred akkor jár valami 1000ft csp utánad ha felsőoktatásban tanulsz, de szerintem ez már nem így van. Az emeltes viszont biztos.

2011. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ma hívtam őket ugyanilyen okból.Ha idén érettségiztél, akkor teljesen mindegy,hogy hol fogsz tovább tanulni az érettségi befejeztének hónapjának utolsó napjáig kapod.


Ez elég gáz, mert ugye régen 23 év volt a határ....

2011. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!