Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták. Ti az egyetemi...

Egyetemisták. Ti az egyetemi borítós mappát a suliban kaptátok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy micsodát??
2012. aug. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 reptoid ***** válasza:
100%

Szerintem arra gondol, hogy van egy mappa, amin rajta van az egyetem neve vagy képe.

Ezeket legtöbbször egyetemi szuvenír, ajándékboltokban lehet venni, ahogy pólókat, bögréket, minden vackot.

2012. aug. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen olyan mappa amin az egyetem felirat van:)DE közben látok, hogy az egyetemi boltban lehet kapni:)
2012. aug. 23. 09:16
 4/8 anonim ***** válasza:
????????????????
2012. aug. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, én ilyet hírből se hallottam, de nem is kellene :D A suli könyvesboltjában biztos minden ilyen vackot be lehet szerezni.
2012. aug. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én igen, a beiratkozás napján nyomják mindenki kezébe egy borítékkal, papírokkal, indexel stb.

Én örültem neki, bár csak itthon használom. :D

2012. aug. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi SZTE-n tavaly ajándékkupont kaptunk, szerintem abba a csomagba volt, amit felvételi után küldtek és ezzel lehetett az ajándékboltba kiváltani a mappát:) Ami nagyon jó szerintem, mert egyébként nem is olcsó, de tök praktikus:)
2012. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jah, Szegeden ajándék a gólyáknak.
2012. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!