Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Szerintetek...

Egyetemisták! Szerintetek mennyire lenne hasznos az e-book olvasó az egyetemi évek alatt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy rá lehet tölteni a tanulini valókat, így utazás közben lehet róla tanulni. Könnyebben hordozható mint egy notebook. Vélemények?
2011. máj. 15. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én a notebookra szavazok. vagy egy netbook, az kisebb. szerintem az e-book nagyon drága és nyilván sokkal korlátozottabb, mint egy laptop. egy notebook jobban kihasználható és sokan hordozzák naponta.
2011. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is jobban jársz egy laptoppal vagy netbookkal, sokkal praktikusabb.
2011. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

és is a laptopomra szavazok!

így nem csak olvasni tudok kötelező anyagokat, jegyzeteket, hanem prezentációt készítek/olvasok, beadandót is írok. táskástól kb. 3 kiló az enyém, de belefér még egy füzet, pendrive-ok és tollak is, nem húzza a vállam.

az e-book olvasót nagyon drágának tartom. majd pár év múlva, ha kifinomulnak és sokkal olcsóbbak lesznek, beszerzek egyet, de addig nem éri meg nekem.

2011. máj. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az e-book valóban hasznos.Nekem is jól jönne,mert ha pld megkapom az anyagot,akkor feltenném rá és még vizsga előtt könnyen át lehet futni odaúton-buszon is könnyen gyorsan elő lehet venni(könnyebben,mint egy laptopot nyitogatni)-vagy ha megyek valahova nem kellene cipelni a laptopot,két kg papírt,hanem csak ezt...
2012. jan. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hát.. esetleg azért, hogy ne unatkozz az előadásokon és legyen mit olvasnod. nem hiszem, hogy szabadidődben az ebookodról tanulnál.
2012. febr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha bölcsészettudományi területen vagy, ergo sok az olvasnivaló, hát... akkor már inkább egy netbook!

mert elég sok az internetes folyóirat is stb, ahhoz meg nem árt, ha rá tudsz csatlakozni a netre. netbookkal szövegszerkeszteni is tudsz, szerintem az sokkal jobb választás, mint egy sima e-reader.

2012. febr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!