Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemsokára itt az iskolakezdés,...

Nemsokára itt az iskolakezdés, ki mennyire várja?

Figyelt kérdés

Miért várod vagy nem?


Ha 9.-edikes leszel akkor izgatott vagy-e, hogy milyen lesz felkerülni a nagyok közé? :-)


( Akit érdekel... Én idén végeztem, nagyon gyorsan eltelt ez az 5 év. Sok jó emlék maradt meg, és őszintén megmondom, hogy hiányzik az iskola :(

Tanuljatok...megéri. Néha érzem úgy, hogy mást kellett volna választanom, jobban tanulni, és akkor most nem napi 9-10 órát fizikai munkából kéne megélnem. De ez van, ezt kell szeretni :) Sok sikert, mindenki valósítsa meg a saját álmát :) )



2012. aug. 17. 19:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Már megvettem az idegnyugtató gyógyszereimet, úgyhogy kezdődhet a tanév.


Egy matektanár.

2012. aug. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
97%
9.-es leszek. Új haverok miatt várom egyedül mivel volt már osztálytalálkozó és sokkal jobb arcok mint a régiek voltak.:D De tanulás utazás stb. miatt egy kicsit se.:D
2012. aug. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Utazás... Nekem most még a város is hiányzik :D A jól megszokott útvonal, kezdés előtt a suliban ücsörögni kicsit :)
2012. aug. 18. 06:51
 14/28 anonim ***** válasza:
65%
én várom xD Hiányoznak az osztálytársaim.
2012. aug. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
89%
7.es leszek, hatosztályosba megyek, nem tudom milyen, szóval is-is :D
2012. aug. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 tüptürüptürüpp ***** válasza:
53%

Húú én már várom. Most megyek 9.-be, gimibe.:) Új hely, új tanárok, új osztálytársak, minden új lesz. :D A tanulást már kevésbé várom, de ez az első év biztos nagyon izgalmas lesz.

A fél osztályt ismerem, úgyhogy ismerkedéssel nem hiszem hogy nagy problémáim lennének. Ja meg nekünk még szeptemberbe lesz gólyabál/gólyatábor is.

Izgatott nem vagyok.(még) Én mindig csak az adott dolgon tudok izgulni, addig rám még csomó más minden vár, szóval ezzel a kérdéssel nem foglalkoztam eddig. Amúgy én olyan gimibe megyek ahol vannak kisgimisek is (egy épületben), szóval nem mondanám, hogy nagyok közé kerülök fel. :DDD

Te 0.-ra mentél? Milyen tanuló voltál, és most hol dolgozol, ha szabad megkérdezni?

Amúgy neked is sok sikert a következő évre!:d

2012. aug. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
89%

12.-es leszek, úgyhogy várom is és nem is :D


A szalagavató biztos jó lesz, a ballagásra is kíváncsi vagyok, milyen lehet "belső nézetből" :D (hatosztályos gimibe járok, ezért ez lesz az első ballagásom)


Az érettségit és az érettségiztető tanárok szívatását viszont a hátam közepére fogom kívánni, úgy érzem :D


17/F

2012. aug. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
95%
Én eddig is ebbe e suliba jártam (8 osztályos gimi), szóval a környezet nem lesz annyira új legalább, de azért nagyon izgulok. 0.-ba megyek, szóval új osztályba fogok kerülni, és nem tudom, hogy kik lesznek az osztálytársaim. :( De remélem jobb lesz az osztályközösség, csak 16-an leszünk. :)
2012. aug. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
95%

Én most leszek nyolcadikos, és nem tudom, hogy várom-e. :D Hiányoznak az osztálytársak, a hülyülések, a kedvenc tanárom (éljen, hogy anno németre jelentkeztem, mert most minket tanít a világ legjobb fej német tanára!), hiányzik az isteni spagetti a menzáról (a többi kaját inkább nem kommentálom :] ), a németórák...

Viszont nem hiányzik egy töri doga sem, vagy a matekházik, a fizikatanár, meg a béka képe, plusz az órája, a tesiért sem vagyok oda, idióta fiúkért meg végképp nem.


Egyébként engem mindig az dob fel szeptemberben, hogy új füzetbe írhatok, szép tollakkal, stb. Írószer-mániám van. :) Ja, és izgatott vagyok, mert ballagni fogok, és felvételizni egy ÚJ helyre, ami miatt még jobban izgulok. :D

2012. aug. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
89%

én most megyek 9.-be és már nagyon várom!:D

na persze nem a tanulást meg az ilyesmit..hanem ,hogy új emberekkel,tanárokkal ismerkedek,a beutazást is valamilyen szinten várom stb.:d

perpillanat a gólyatábort várom mert kedden megyünk 5 napra a Balcsira.:)

2012. aug. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!