Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » KInek mennyibe volt az iskolak...

KInek mennyibe volt az iskolakezdés? Miket vetettek, mennyiért? Ragasztkodtatok a márkákhoz vagy nem? Ha igen melyikhez?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A könyveken és táskán kívül kb 12E.2-os a fiam,még csak ceruzát használnak.Igyekeztem jó minőségű írószereket venni,mert egyrészt azzal lehet szépen dolgozni,másrészt a rossz minőségű ceruzát pl lehet kidobni az első hegyezés után,mert a darabokra töredezett belseje miatt lehetetlen használni.Másban is ha nem is a legdrágábbakat,de jobb középkategóriás dolgokat vettem.
2010. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Negyedikes a fiam, minodg jó minőségű írószert, füzeteket vezsek pl háromszög Stabilo ceruzákat, színesceruzát.

Szerencsére amunkahelyem ad isk. kezdési támogatást(sulicsekk-22050 ft), úgyhogy bőven belefért, még másra is jutott belőle.

2010. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Másodikos a fiam,így most csak pótolni kellett.A drágább dolgok megvoltak tavalyról.Színes ceruza,grafit,tempera,vízfesték,zsírkréta,radír,gyűjtőmappa,ezekből herlitzes,stabilo,kochi-noros,sünis márkákhoz ragaszkodtam.Szépen lehet dolgozni velük,és tartósak."A drágább az olcsóbb",mert abból kevesebb kell....

És még ugye ruhák is kellettek emellett,kapucnisak,farmerok,fölsők,pólók...Ezeknél is ragaszkodtam a márkáshoz...Tele voltak velük a turkálók.:))

Mindent együttvéve kb 10 000 Ft-t költöttem most.Ez naon jó összeg sztem.:)))

2010. szept. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Anyukám vette a következő( ke )t:


- tankönyvek = 23.000 forint

- tanszerek ( füzetek, tollak, vignetták, könyvbekötők, tornazsák ) = 12.000 forint.

füzetekből általában Pigna-t, vagy Oxigen-eset veszünk, mert ezen van valami minta, így nem kell külön bekötni, borítót venni rá, stb. stb.

zsírkrétából, temperából, stb.-ből mi is Süniset veszünk.

a ceruzából sima HB-set veszünk, és a rotringba való hegy is HB-s.

idén nagyon sokba került a tanévkezdés ( főleg Anyukámnak ), mert egyedül nevel, és a 80.000 forint a fizetése ( de ez nem ide tartozik ).


Apukám vett egy PUMA iskolatáskát ( életemben először ) 10.000 forintért

2010. szept. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Most megyek középsuliba, nagyon sok mindent kell venni. Tuti hogy benne lesz 100 ezerbe a ruhákkal stb. az igaz, hogy ragaszkodok a márkákhoz, Stabilo, Maped, Herlitz stb. De így is nagyon nehezen tudjuk kihozni a pénzből.
2011. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!