Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemsokára itt az iskolakezdés,...

Nemsokára itt az iskolakezdés, ki mennyire várja?

Figyelt kérdés

Miért várod vagy nem?


Ha 9.-edikes leszel akkor izgatott vagy-e, hogy milyen lesz felkerülni a nagyok közé? :-)


( Akit érdekel... Én idén végeztem, nagyon gyorsan eltelt ez az 5 év. Sok jó emlék maradt meg, és őszintén megmondom, hogy hiányzik az iskola :(

Tanuljatok...megéri. Néha érzem úgy, hogy mást kellett volna választanom, jobban tanulni, és akkor most nem napi 9-10 órát fizikai munkából kéne megélnem. De ez van, ezt kell szeretni :) Sok sikert, mindenki valósítsa meg a saját álmát :) )



2012. aug. 17. 19:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%

Jajj én is a helyzetedben vagyok kérdező. Most olyan rossz hogy nem kell rá készülni, meg nincsenek azok a közös füzet meg suli cucc vásárlások anyámékkal, meg nem látom többet az osztálytársaim...:S

Csak a munkatársakat...juhú...:D

Bocsi az offért :)

2012. aug. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
89%
Én is most végeztem:)Iskola nem,de az igen,amikor a tanárom levertem galaticaxen az az érzés:D
2012. aug. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Én egyetemre készülök, de már nagyon várom :D
2012. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%

Én ma gondolkoztam rajta hogy össze kéne dönteni az iskolát.. :3

most megyek 8.ba.. :D

2012. aug. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
98%

Fősuliba megyek szeptembertől, és hol várom, hol nem..A sulis élet, a társaság, az iskolai dolgok megvásárlása és az, hogy lesz valami célom, az mind mind tetszik, és örülök neki, de tudom, hogy rengeteg energiám, időm és pénzem lesz benne. (levelezős leszek és mellette dolgozom)


De azért leginkább izgatott vagyok :D 22/L

2012. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
98%

Én most leszek 9.-es,és iszonyatosan izgulok:D

Sajnos nem lesznek ismerősök,és nem vagyok egy könnyen barátkozó,beszédes típus,de remélem azért lesznek barátaim :)

2012. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
94%
huhh én most megyek 9-be és nagyon nagyon izgulok! Félek, meg várom is azért! :))
2012. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Akkor aki eddig félénk és visszahúzódóbb volt, annak itt az ideje, hogy kicsit bátrabb arcát mutassa meg :)


Írjatok csak még nyugodtan :) Vagy mindenki "regenerálódik" a sulira és pizsamaosztás volt 20.00-kor? :)))

2012. aug. 17. 22:10
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem voltam rest, mindenki kapott 1 zöld kezet.
2012. aug. 17. 22:11
 10/28 anonim válasza:
100%
6.ba készülök, úgy várom, mint azt hogy szarral dobaljanak … csak a barátok miatt jó.. . ennek ellenére kitűnő vagyok … nemtom hogy csinálom. mind 1.
2012. aug. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!