Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy 5...

Mit gondoltok arról, hogy 5 tesi óra lesz a következő tanévben?

Figyelt kérdés
Én felháborítónak tartom...
2012. aug. 5. 19:13
1 2
 11/19 anonim válasza:
90%
Nekem tavaj is ennyi volt.6.os voltam.
2012. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%
Ezt Magyarországon nem lehet úgy kivitelezni hogy hasznos legyen. Sajnos.
2012. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen sportolok iskolán kívül is :)
2012. aug. 5. 20:24
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk tavaly is volt, szóval nekem nem újdonság, pedig nem sport tagozatos iskolába, osztályba járok. Nálunk hetente 2 óra úszás volt, így rendes tesióra csak 3. A suliban nagy a tornaterem (3 nagy rekesz függönnyel elválasztva) így minimum 3-4 osztály elfér.


Hát volt egy ilyen reklám is ahol azt mondták hogy "ha mindennap edzek, jobban figyelek az órákon". Mi kb. uszi és tesi után végig "aludtuk" az következő órát, ami sem a tanárnak, sem nekünk nem volt jó ha Tz-t írtunk .... Szal' szerintem jó is meg rossz is. Jó, mert ha 6. órában volt akkor jó volt levezetni a feszültséget egy kidobóban. De rossz meg azért volt, mert egész napra lefáradtunk utána, nem figyeltünk szinte semmit az órákon (főleg úgy ha egész órán teremköröket futottunk), utána meg olyan büdös volt mindenki ... bár ez nem ennek a hibája, hanem a sulié mert építettek zuhanyokat, de nem lehet őket órák után használni -.-"

2012. aug. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
58%
Na ez meg a másik. :D Mindenki hulla fáradt és hulla büdös lesz. Zuhanyzó meg nem minden suliban van. Ahol meg van ott sincs annyi idő hogy le tudjanak tusolni mert elkésnek az óráról.
2012. aug. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%
Én vásárhelyi vagyok, itt, Lázár városában próbálták ki a mindennapos testnevelést, tehát tapasztalatból beszélek. Baromság az egész. A gyereknek nem elég az a sok óra, amin ott van, á, nem, legyen minden nap egy órával több, maradjanak csak tovább az iskolában, ráadásul nem is az utolsó órába teszik, tehát utána még izzadtan, fáradtan végig kell ülni x db órát, yay. És szó nincs arról, hogy ki lehetne váltani, max. gondolom akkor, ha gyógytesire jár az illető, de az idő akkor is elmegy vele minden nap. Az iskolába tanulni járjunk már, aki meg sportolni akar, az sportoljon máskor, aki viszont nem, azt hagyják már békén. Már komolyan úgy tűnik, hogy a testnevelés minden tantárgynál és élőlénynél fontosabb a világon, mert hogy az milyen egészséges, közbe a töke ki van az embernek tőle.
2012. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
90%
Hát,én hetedikbe megyek és nekem nagyon tetszik..Egyáltalán ha lesz itt minden nap tesi..A plusz kilók lemennek és a büdösségre ott a dezodor,a fáradtságra meg a víz..:D
2012. aug. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem elég gáz ez a helyzet. Én egy elég jó hírű gimibe megyek, ahol nem éppen gyúrni szeretnék megtanulni...

Ha úszni, korizni, futni, biciklizni, táncolni, fejen állni, bukfencezni szeretnék, majd akkor csinálom. És ameddig 14 kötelező olvasmány van, napi 5-7 tanítási óra, házi feladat, verstanulás, szabálytanulás, témazáró hetente- vagy naponta, addig nem kellene a kölköket helyhiány miaat 4 órára berendelni tesiórára. Nem hinném, hogy megoldható legyen középsuliban egy évfolyam 7 szakának a napi tesóra (4évfolyamon)...

Először is át kellett volna gondolni a rendszert, mielőtt bevezetik.

Soha, de soha nem fogja élvezni az edzést az, aki nem szereti.

Plusz, itt nálunk van jégkori. Totál depis vagyok jégen, mert egyszer már eltörtem a kezem rajta... és akkor ez legyen kötelező? o.O

elmebaj... ez, hogy szeressük meg a sportot mi gyerekek, ezt nem így kellene ránk erőszakolni, mert ettől talán még jobban megutáljuk.

Mert ugyebár aki kövér, azt folyton csúfolják (én nem vagyok az, normális vagyok, de volt egy pár túlsúlyos oszitársam), így amikor azt parancsolják, h akkor átvenni a fürdőrucit, akkor ők kellemetlenül érzik magukat, és innentől kezdeve sztem ugrott az a nagy sportszenvedély...

Aki meg vékony, az meg nyilván sporttol, velük nem kell megkedveltetni.

Majd ha szeretnék a tanlás helyett futkározni, fogok... de ne ez legyen már az első egy nagyon durva gimiben, középsuliban. Sportoljon az, aki testnevelés szakra ment. Azoknak nem árt úgysem. :)

2012. aug. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
17.es vagyok..Most olvasom hogy csak az elsősöknek az ötödikeseknek és a kilencedikeseknek lesz mindennap tesi..Akkor nekem nem lesz..Kár..xD
2012. aug. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!