Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy 5...

Mit gondoltok arról, hogy 5 tesi óra lesz a következő tanévben?

Figyelt kérdés
Én felháborítónak tartom...
2012. aug. 5. 19:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Hol van még a szeptember és csak ma ez legalább a tizedik kérdés!!!
2012. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Félsz, hogy lefogysz? Amilyen tunyák az iskolások, bőven rájuk fér.
2012. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nincs vele semmi gond, főleg mivel úgy tudom 2-t ( vagy hármat? ) ki lehet váltani valamilyen sporttal/tánccal, amire jársz. Így csak annyi a dolgod, hogy keresel valamit ami neked teszik. Így olyasmi lesz, mint az egyetemen, annyi különbséggel, hogy a 2 tesi hetente így is kötelező, mint eddig.

Sajnos nagyon sok gyerek egészségtelenül él nem mozog semmit iskolán kívül, ezért is kellett bevezetni.

Szerintem nagyon jó ötlet volt.

18/L

2012. aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Te sportolsz valamit iskolán kívül egyébként?

Ha nem és utálod az iskolai tesit, akkor kezdj el valamit. Biztos találsz valamit, amit szeretsz csinálni, hiszen rengetegféle sport van.

2012. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

OFF

Ez minden évfolyamban így lesz? Mert már mindent hallottam...

2012. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Én hatalmas nagy baromságnak tartom! Nem tudom pontosan milyen évfolyamokon lesz ez bevezetve de szerintem hülyeség. Ha minden osztálynak minden nap 1 tesije lesz akkor lesz olyan osztály akinek bent kell maradni kb. 5ig vagy vissza kell mennie 4re tesire. Hát ez aztán klassz lesz. Mikor tanulnak? Én tavaly végeztem de már nálunk is volt olyan hogy össze voltunk vonva tesin másik osztállyal mert csak így tudták megoldani. Mivel a tornaterem kicsi volt 2 osztálynak az egyik vagy a folyosón lépcsőzött vagy kiment az utcára futni a kocsik közé még télen is. Micsoda biztonság. Hol van ebben az egészséges életmód?
2012. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Engem nem érint, sajnos. Elvileg először általános iskolában vezetik be, bár igazából mindegy. Akkora a tornatermünk, hogy egy 35 fő körüli osztály éppenhogy elfér, ezért kizárt dolog, hogy egyszerre 2 osztály legyen bent. Az órarendben eddig is voltak ütközések, ilyenkor várni kellett, hogy bemehessünk a terembe. Jó, mondjuk ősszel és tavasszal nem gáz, mert van udvar, de télen nem mehetünk ki. Pedig eddig heti 1*2 tesi volt minden osztálynak. Szóval lehetetlen lenne kivitelezni a heti 5 tesi órát.


Egyébként jó ötlet. A magyar fiatalok nagy része lusta és alig van állóképessége. Mondjuk én az 5 tesi órát úgy csinálnám, hogy heti 2 a tanterv szerinti feladatokra és 3 olyan órát tartanék, amivel a fiatalok megszeretik a sportot. Szóval a másik 3 órának jó lenne, ha az lenne a lényege, hogy változatosan sportoljanak a fiatalok. Lehetne belevinni egy kis aerobikot, táncos dolgokat, csapatépítő játékokat stb.

Összességében én jó dolognak tartom.

2012. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
90%
Szerintem nagyon jó dolog. Legalább ennyit mozognak az eltunyult gyerekek. Mi ezzel a problémád amúgy kérdező? A gond csak az lehet hogy nincsenek meg a feltételek hozzá az iskolákban, de amúgy üdvözlendő, és jó elgondolás. Én örülni fogok, ha a gyerekeimnek 5 tesiórája lesz egy héten.
2012. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Érintett vagyok az ügyben, sosem sportoltam intenzíven, de nem zavar. Legalább lepereg rólam az a plusz 5 kiló.:D
2012. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
85%
Én azt mondom:Legyen mindennap tesi,csak ne osztályozzák.
2012. aug. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!