Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki koleszos, nem félt attól...

Aki koleszos, nem félt attól hogy pl 2 szobatársa közül valaki ellopja valamijét?

Figyelt kérdés
Én pl kicsit tartok attól hogy mikor egyetemen koleszos leszek, megakad a szemük a laptopomon. Pedig nem olyan drága, de mégis..
2012. júl. 22. 18:23
 1/5 rémuralom ***** válasza:
Biztosan lesz zárható szekrényed. Ha nem, akkor érdemes felszereltetni egy lakatpántot. Persze nincs garancia, hogy a lakat mögül nem fogják ellopni, de nyilván magaddal sem mindig hordhatod. Például arra a tíz-tizenöt percre, amíg zuhanyzol, kényelmetlen lenne magadnál tartani. A legtöbb, amit tehetsz, hogy elzárod, aztán vagy feltörik a szekrényt, vagy nem.
2012. júl. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából addig tartottam ettől, amíg meg nem ismertem a lakótársaim. Hatan lakunk egy lakásban (kicsit fura koli :P), jövőre ebből öten maradunk, hárommal már két éve lakok együtt. Sosem tartottam lopástól, viszont, ha kimegyek a szobából, mindig kijelentkezek a laptopból.
2012. júl. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szobatársak nem szoktak lopni, egyetemen biztos nem:) De ha vmit el is visznek, a géped lesz az utolsó, az azért elég feltűnő..
2012. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ettől soha nem tartottam. Mármint, hogy a laptopomat vagy bármi értékeset ellopnának. Kiismered őket 1-2 nap alatt...


Ellenben a gépből kijelentkezést én is megszoktam, nem bizalmatlanságból, csak szimplán ne túrjon rajta senki a távollétemben :)

2012. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az egyetemre kb. mindenki visz magával laptopot...én soha nem tartanék attól, hogy ellopják.
2012. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!