Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 86 százalékos informatika...

86 százalékos informatika érettségi vizsga jónak számít?

Figyelt kérdés
10.-es vagyok előrehozott közepszintü informatika érettségit tettem. Írásbeli 120/100 pont, míg a szóbelim 30/30 lett. Erre az eredményre büszke lehetek? És egy közepszintü informatika érettségivel lehet kezdeni valamit? A válaszokat előre is köszönöm!
2012. jún. 23. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Semmit nem lehet kezdeni vele igy magaban.


Jelesnek szamit, de buszkenek azert nem kell lenned. Elorehozott erettsegit csak ugy van ertelme megprobalni ha mar felkeszultel annyira,hogy jeles legyen. Teljesen standard.

2012. jún. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nekem kicsit olyan dicsekvés íze van a kérdésednek. Természetesen szép eredmény, meg is kaptad érte a jelesedet. De ha nem tudod, hogy jó-e valamire, akkor valószínűleg nem informatikai pályára készülsz, akkor viszont nem jó semmire, csak arra, hogy egyet letudtál.
2012. jún. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom hogy az átlaghoz képest jó -e ez az eredmény, azért kérdeztem.
2012. jún. 23. 17:40
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Nálunk ez rossz lenne...Nem infó szakosok voltunk pusztán egy infó annyira könnyű, hogy ez nem jó...én a saját 93%-ommal se vagyok megelégedve...:S
2012. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elorehozott erettseginel ,mint irtam egy 86% teljesen standardnak szamit.

Ha ilyen iranyban gondolkozol akkor is standard.(sot ...)


Ha azert erettsegiztel infobol,mert nem tudtal 5. targyat talalni mast, akkor szamit jonak,mas esetben semmikepp

2012. jún. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
X'D
2012. jún. 23. 21:42
 7/9 anonim ***** válasza:

?:)

Ird ki kerdesben (ugyis szeretsz kerdezni:P) tudnak e olyat aki elorehozott erettsegi utan nem 5ost ert el?


Ertelmes ember nem erettsegizik 1-2evvel korabban ha azt a targyat nem tudja 5os szinten.

2012. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
xdxd ahhha xd
2012. jún. 23. 22:13
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
Mi bajod van kérdező?
2012. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!