Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A 10. es matek pótvizsga...

A 10. es matek pótvizsga (szakközép) nagyon nehéz? Légyszives írjatok tapasztalatokat róla.

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 9-ben gimiben kémiából pótvizsgáztam. Nagyon rendesek voltak, nem az a céljuk, hogy ne engedjenek át. :)

Ha felkészülsz, akkor biztos menni fog.

Én voltam tanárnál is kb. 6-10 órát, és nagyon sokat segített. (Ha olcsóbb, akkor 10-15 ezer körül már találsz.)

2012. jún. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

9.be is matekból pótvizsgáztam, és ott még a % határt is levitték. Idén, a matektanár megmondta, hogy nem lesznek kegyesek, sőt inkább arra mennek, hogy "kiszórják" a tudatlanokat.:/

De én nem értem az osztályom fele megbukott matekból..:|

Amugy köszönöm a választ.:)

2012. jún. 22. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Mi nem vagyunk ilyen h.lyék, hogy megbukjunk. :D De amúgy sok sikert!:)
2012. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én meg nem vagyok olyan neveletlen, hogy így minősítsek egy másik embert. ;) Köszönöm!:)
2012. júl. 6. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon nehéz. Készítettem fel tanítványokat rá, és egységesen az volt a tapasztalat, hogy simán át lehet menni. Tanulás nélkül, persze, nem fog menni. A lényeges különbség a pótvizsga és az évvégi jegy között, hogy a pótvizsga ott van a nyakadon. Pontosan tudod, hogy át kell menned rajta, így ha ez kicsit is fontos neked, meg fogod tenni azokat a lépéseket, amiket év közben nem tettél meg. Abba gondolj bele, hogy a kettes szintet kell elérni. Ez millióknak sikerült már, akik többsége kb. annyira ért hozzá, mint te. Úgyhogy meg tudod csinálni! :)
2012. júl. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szorgalmasan csinálom a felírt feladatokat, és még azokon kívül is gyakorlok hasonló típusúakkal.:) Szóval a tanulásból nincs hiány, csak attól tartok, hogy a nagy nyomás alatt belekeveredek majd, vagy leblokkolok. De nagyon szépen köszönöm a biztató szavakat, jól jött.:))
2012. júl. 7. 11:18
 7/7 anonim ***** válasza:
A vizsga nem csak arról szól, hogy mennyire értetted meg a tananyagot, hanem arról is, hogy meg tudd oldani, hogy ne blokkolj le. Erre is fel kell készülnöd.
2012. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!