Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit kell tudnom, hogy...

Mennyit kell tudnom, hogy megadják azt az 1%-ot?

Figyelt kérdés
79% lett az infóm, nagyon kéne a 80, csak mert sokkal szebb ránézni, meg onnantól ötös ugye, plusz 80tól igényelhetek ECDL bizonyítványt. tanultam - szerintem - rendesen, 20 tételből kettőnek nem tudom a felét. Viszont mindig a legrosszabb eshetőséggel számolok, mindig izgulok, félek. Mennyit kéne elmondanom egy tételből, hogy tudjak javítani legalább 1%-ot? ( ha mindent patentul elmondanék és 100% lenne a szóbeli része, akkor az összesített 84% lenne) Köszönöm!
2012. jún. 20. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Meg pontosan 1254 percet kell tanulnod ehhez.

Sok sikert , hajra


Amugy: neked kell tudnod a tudasszinted, igy aki megtudja mondani(rajtma kivul:p) 4sor utan annak gratulalok.

2012. jún. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem ennyiből gondoltam..

Hanem egy tételnek kb hanyad részét kellene elmondanom normálisan?

2012. jún. 20. 20:54
 3/7 anonim ***** válasza:
50ből 42 pontot kell összeszedned. Ami azt jelenti, hogy a tétel 84%át kell megtanulnod. Így jó?
2012. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm :)
2012. jún. 20. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:
ember...ne így tanulj. ha egyszer infót tanulsz akk tanuld rendesen. ne csak minden tétel háromnegyedét v ilyesmi...
2012. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mondom, hogy megtanultam mindent, 2 tételnek nem tudom a felét. amúgy nem azért megyek infó érettségire, mert annyira szeretem :D
2012. jún. 20. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:
tanuld meg a 2 tétel felét :) nehogy azon csússz el.
2012. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!