Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 3.4-re megadják a 4-est?

3.4-re megadják a 4-est?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 17:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értve,hogy általában
2012. ápr. 23. 17:19
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy átlagos tanár erre az életben nem adja meg a négyest.
2012. ápr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már miért adná meg a négyest. Ez olyan hármas, hogy azon gondolkozni sem kell.
2012. ápr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pl mindig valamennyi ,7-re adták meg a jobb jegyet, vagy van aki még erre se.

Ha egy tanár nagyon- nagyon jószívű, akkor esetleg megannyi ,5-re is (nekem ilyen tanárom nem volt, de feltételezem azért vannak ilyenek)

Vagy maximum akkor tudom elképzelni, hogy erre 4est adjon, ha egyébként nagyon kiemelkedő vagy, aktív vagy órán, csinálsz esetleg plusz feladatot, versenyzel a tárgyból... csak ezek meg inkább olyankor jellemzőek, hogy számítanak, ha 4es és 5ös között áll az ember, akkor igazak rá ezek a dolgok szerintem.

2012. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem, ez sehol sem 4-es. Nálunk 3.6-tól lehetett egyáltalán felelni a jobb jegyért (vagy 4.6-tól vagy 2.6-ról stb). Ne haragudj, de még a legjobb szívű tanár sem adhat erre 4-est.
2012. ápr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!