Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli érettségin mennyire...

Szóbeli érettségin mennyire nehéz elérni mondjuk a pontok felét? (magyar, töri)

Figyelt kérdés
Az utóbbi 1 hétben készültem csak, és mondjuk órákon azért figyeltem valamennyire, de nagyon izgulós vagyok úgyhogy a legrosszabbra is készülök. 25%-ot jó lenne elérni szóbelin. Mennyire nehéz ha mondjuk az ember kihúzza azt a tételt, amit nagyon nem akart?
2012. jún. 15. 19:17
 1/3 anonim válasza:
100%
eléggé tanár függő szerintem. nekem például segítettek, sőt még súgtak is:) izgultam az érettségi miatt, ahhoz képest eléggé sima..:D 25%-ot elérni pedig egyáltalán nem vészes.
2012. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Elég nehéz. Elkezded mondani, és nagyon kell vigyáznod, hogy ha elérted a felét, abbahagyd, és meg se szólalj többet, mert ha csak úgy kimész és elmondod, akkor könnyen túlcsúszhatsz a felén.
2012. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is 1 hetet készültem csak, és nekem is a fele kéne legalább mindenből. És én is nagyon izgulós vagyok,szóval nagyon félek :S van olyan tétel,amit még el se olvastam...

A holnapi nap ismételgetésekből fog állni.:/

2012. jún. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!