Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megfog buktatni informatikából...

Megfog buktatni informatikából, ha a második féléves átlagom 1,8-1,91?

Figyelt kérdés

Félévkor 2-es voltam, az 1,8-1,91 között vagyok kb. a második félévbe.

Emelt angol-infóra járok és az infó nem megy..9.es vagyok.Én arra is gondoltam, hogy tagozatosokat mégse húz meg, pláne, hogy jövöre "megszabadúl" tőlem a tanár mert nem igazán szeret.Át fogok menni másik infócsoportbe.


2012. máj. 24. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk. Nem ismerjük a tanárt meg téged sem, az átlag alapján igen, de kaptam én is középsuliban 1.6-os átlagra hármast.


Ha nem akart kib*ni veled akkor átenged, ha nem akkor meg pótvizsgázol, nem nagy cucc a 9.-es infó, meg lehet tanulni.

2012. máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez csak a tanáron múlik .
2012. máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tanáron múlik, de erre az átlagra már nem kötelező megbuktatnia.
2012. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy az infó nem megy? Ilyenről még soha életemben nem hallottam. Szedd össze magad és kezdj el tanulni!
2012. máj. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy mondják, ez a tanáron múlik, de azért tegyük hozzá, hogy informatikából igen keményen kell küzdeni egy ilyen gyenge átlagért. Ez már olyan, mint ha más tárgyból 1,2 lenne az átlagod. Én tagozaton ezerszer nagyobb lendülettel húználak meg egy ilyenért, mint egy "mezei" osztályban, hiszen nyilvánvalóan nem leszel képes ezzel a teljesítménnyel elvégezni ezt a tagozatot, csak visszahúzod a csoportot, és neked se jó. Nem egy másik infócsoportra kéne átmenned, hanem egy másik osztályba, ami nem tagozatos.
2012. máj. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De 2 infótanárunk van a másiknál 3as 4eseket irok.akkor most ez hogy van?és az angol miatt mentem ide főleg, egyedül az infó nem megy.
2012. máj. 26. 00:16
 7/7 anonim válasza:
Necces
2015. márc. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!