Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni ebben a...

Tudnátok segíteni ebben a kérdésben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ha az egyetem meghatároz két felvételi tárgyat, pl. : történelem és magyar, akkor ha én egy harmadik tárgyból teszek emeltet pl. matek (ami nem felvételi tárgya vagy nem azt számítanám be, mert annyira nem sikerült jól), akkor már nem is számolják a 50 többletpontot?

2012. máj. 9. 19:11
 1/4 anonim válasza:
Igen jól írtad, ha az egyetem nem határozza meg akkor nem számít a töbletpont. Illetve, ha meghatározza, de nem emeled ki (mert egy másik kettőt teszel helyette) akkor sem számítják a pluszpontot.
2012. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk történelemből középszinten 85 pontot érek el, emelt szinten pedig 45-50%-ot (de ugye itt hozzáadódik a többletpont), akkor melyikkel járok jobban?
2012. máj. 9. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem számolják.
2012. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sokáig meg volt nyitva az ablak, nem láttam, hogy már válaszoltak.


felveteli.hu-n egyébként van pontszámító kalkulátor:

[link]

2012. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!