Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Te hány év alatt végezted/fogo...

Te hány év alatt végezted/fogod elvégezni a főiskolát/egyetemet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 21:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Úgyhogy a mai főiskolásoknak, egyetemistáknak nagyon meg van könnyítve a dolgok a kreditrendszerben. :)"


Ebben biztos vagy? Mert egyrészt a szórótárgyak bukása a legtöbb tantervben csúszást jelentenek, másrészt a szórótárgyaknál a kreditrendszer bevezetése óta 70%-osról 90% közelébe került a buktatási arány, mármint a nem büfé szakokon.

2012. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Pintyoo válasza:
Hoztak olyan új szabályt, hogy el kell végezni a BSc-t 4.5 év alatt? Vagy csak tervezet volt? Hallottatok erről valamit?
2012. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
én nem hallottam, de ha hoztak is volna csak akkor vonatkozna rád, ha most kezdenél. nekem 12 félév alatt kell elvégeznem a BA-t, ez volt a rendszer mikor kezdtem, és ez vonatkozik végig rád!
2012. jún. 30. 16:27
 14/18 cibeles válasza:
hat és fél év alatt, remélhetőleg.
2012. júl. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 cibeles válasza:
3 éves bsc-t 6,5 év alatt :S
2012. júl. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

én várhatóan nem fogok csúszni, így a 3 éves BA-t 3 év alatt végzem el.

megyek is ki utána külföldre. minél hamarabb.

2012. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tavasszal diplomázok a mesterképzésen (2 éves ) és normál időben végzek, nem csúszok.A BA-val se csúsztam.
2012. dec. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
6 éves osztatlan tanárit 9 év alatt. Nagyon nehezen viseltem az elején a kudarcokat, hogy állandóan bukdácsolok, ott is akartam 3 év után hagyni, aztán valahogy mégis erőt szedtem magamra, s ahogy nem érdekelt a kudarc, úgy lett egyre jobbak az eredményeim. Van ilyen.
jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!