Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizők! Hány tételt...

Érettségizők! Hány tételt tudtok, és hogyan tanultok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 20:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Nekem idén már csak magyar és töri szóbelim lesz. 22-23-án szóbelizem, szóval én még lazán veszem a dolgokat. A 20 irodalom tételemet már egyszer átolvastam figyelmesen, talán mégegy átolvasás belefér. A nyelvtan tételekből csak 5-öt olvastam el eddig, de azok szerintem nagyon nehezek, arra kéne ráfeküdnöm majd. Töriből 10-et már elolvastam. Holnap a töriket végigolvasom, aztán majd a nyelvtan tételeket is apránként este. Holnap lesz tanulós estém, akkor anyukám elviszi a kisfiam reggel és este hozza vissza (én felnőtt tagozatra járok, távosra, másfél éves fiam van), szóval holnap más programom nincs is csak a tanulás. Amúgy meg esténként szoktam tanulni.Szerintem meglesz minden. Én így szoktam tanulni, figyelmes olvasás, néha firkantok egy két kis rövid jegyzetkét, és ennyi.
2009. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

Én már tudom a törit, nyelvtant, irodalomból holnap megtanulom a maradék 4-et. Marad 10-11 nap a másik 2 tárgyra, tehát napi 4 tételeket tanulok.


Én úgy tanulok, h délelőtt(értsd kora délután:D) 2, aztán relax, 2 pasi meg egy kicsi. Aztán 5-6 órától még 2 tétel.

leülök, kihúzom kiemelővel, mert elég vizuális vagyok, és megtanulom.

2009. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
én meg semmiből sem tudok semmit, de nem aggódom halálra magam, a törit csak át fogom olvasni, a magyarra meg olaszra keményen edzem magam, mert az számít
2009. jún. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Én kedden megyek emelt törire és a 36 tételemből tudok olyan 10-12 és eléggé parázok h nem lesz meg a többi:S van vmi tippetek h gyorsíthatnám fel a tanulási folyamatot?
2009. jún. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
én 60 tételből eddig 6-ot:D de mostmár belehúzok kicsit:)
2009. jún. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
1%
Egy érettségi vizsgára 4, azaz négy év alatt kell, kellett volna felkészülni!!!
2009. jún. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Előzőnek: És egy adott témakört én egy, azaz EGY hónap alatt k@rvára elfelejtek!!! Közbe folyamatosan jön az új anyag, amit meg kell tanulni. Nehogy azt mond, h te legalább 90%ban emlékszel az összes szarságra, amit pl 3 éve tanultál, ppfff. Ezek a szarok a rövidtávú memóriába mennek bazz.
2009. jún. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Igen, kedves utolsó, mivel neked nincs más fajta memóriád, vagy talán egyáltalán nincs semmilyen!
2009. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Jézusom, nehogy már valaki azért jöjjön ide ugatni, mert nem emlékszünk az egész négy éves anyagra felkészülés nélkül. ÉN az első válaszoló vagyok, hát képzeld el, hogy nekem a négy évben benne van plusz egy két éves kihagyás is, hát szerinted mennyire emlékszem rá, hogy mit tanultam elsőben??? Amúgy pedig Képzeld, amikor a tételeket olvasom, nagyrészt beugrik, hogy igen, ezt már tanultam, de ettől még meg kell tanulni újra, mert általában az ember csak nagy vonalakban emlékszik az évekkel ezelőtt tanultakra. Amúgy meg hogy jössz te ahhoz, hogy másokat minősíts te paraszt?
2009. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Ennek a parasztnak, jelen esetben én lennék, már diplomája van, így talán már tud valamit a tanulásról!

Nálad biztosan többet! Kedves "két évet kihagyó" érettségiző!

2009. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!