Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik ha nem jelentkezem...

Mi történik ha nem jelentkezem egy vizsgára?

Figyelt kérdés
Lenne egy vizsgám, de nem tudok rá tanulni és mi lenne ha lejelentkeznék róla? 1-est kapnék, elhagyott tanegységnek számítana vagy olyan lenne mintha fel se vettem volna a tárgyat és nem lesz semmilyen következménye?
2012. jan. 24. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Vedd fel, tanulj amennyit tudsz, és ha nem megy, legyen egyes. Így jogosult leszel utóvizsgát tenni később, amire már fel tudsz készülni.
2012. jan. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de utóvizsgára se tudok..
2012. jan. 24. 15:48
 3/8 anonim ***** válasza:
A kreditindexbe számít, amiből az ösztöndíjadat fogják számolni
2012. jan. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jó, de mit írnak be az indexbe? 1-es vagy elhagyott? köszii!!!
2012. jan. 24. 16:29
 5/8 anonim ***** válasza:
tvsz...
2012. jan. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

kössz a nagy segítséget! direkt itt tettem fel a kérdésemet, hátha valaki rögtön választ tud adni, mivel elég sürgős és fontos ügy! de úgy látom nem...

igazán segítőkész emberek vannak itt...

2012. jan. 24. 17:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Jogos a TVSZ,mivel iskolánként változik,hogy egy adott vizsgát meddig lehet leadni. Általában a vizsganapot megelőző nap reggel 8 óráig. Utánna a már nem fogadja el a rendszer a le- és feljelentkezést. De az a nagy átlag. A pontos leírás,az iskola TVSZ-ben található. Ha időben jelentkezel le róla és még van pár időpont újabb vizsgára,akkor nincs semmi gond,még tudod pótolni. Ha lejelentkezel és korábban sem voltál és nem is mész később sem,akkor bejegyzik,hogy nem vizsgázott,ergo a kreditet nem kapod meg érte, és ha van ráépülő tárgy,azt nem veheted fel. Jövőre újra megpróbálhatod teljesíteni, vagy ha van keresztféléves képzés,akkor azon is.
2012. jan. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

A le -és feljelentkezéssel tisztában vagyok és nem áll szándékomban sehogy elvégezni ezt a tárgyat ebben a félévben. A ráépülést is tudom, de azzal nincs gond mivel semmi nem épül rá. Szóval, ha jól értelmezem, akkor elhagyott tanegységnek számít. És én csak ennyire lettem volna kíváncsi!

2012. jan. 25. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!