Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok? Ti mit gondolto...

Mit ajánlotok? Ti mit gondoltok erről? Gimnáziumválasztás!

Figyelt kérdés

5 sulit fogok megjelölni. Az utolsó kettő az biztos, szilárd hely, nem változik. De az első három helyen levő sulik közül nem tudom a sorrendet, de egyiket se akarom elsőnek írni.

Az egyik az Eötvös, attól félek, hogy túl sokat kell majd mindennap tanulnom (2-3 óra), és hogy az oszt- társaim csöndesek, túl tanulósok lesznek.

A másik a Vörösmarty dráma szaka, ami tetszik, szeretek a drámával foglalkozni, szeretem csinálni, lelkes, aktív, harsány vagyok de attól félek nem fogok tudni érvényesülni a sok hasonló ember között.

A másik pedig a Városmajor, attól félek nem lesz jó a közösség, nem találom meg a közös hangot velük. Az előkészítős társaim akik a VMG-ben voltak, mind oda készülnek első helyen és nem voltak szimpatikusak, ebből következtetve az oszt. társaim is lehet hogy ilyenek lesznek. Az odajáró barátnőm pedig azt mondtahogy elég elit suli és hogy ő így szereti.


És azzal kapcsolatban hogy "új suli", "új emberek" azzal kapcsolatban csak jó dolgokat gondolok, de ha így belegondolok hogy akkor melyik suli legyen, nem tudom!!

Az utolsó kettő "vészsuli", ha nem vennének fel sehová, szóval azok nem kerülhetnek szóba..


2012. jan. 21. 21:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azt választ amelyik a legközelebb van hozzád, hogy ne kelljen sokat utazni.(tapasztalat) Vörösmarty meg nem a 8.kerületben van? Mert akkor nem ajánlom, lehet ilyen-olyan jó suli... szintén tapasztalat.:-)
2012. jan. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!