Erettsegin irodalomnal mi segitsegemre vallhat a szoveggyujemeny?
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
Szia! Én is jártam levelezőre, úgyhogy ismerem a dörgést. Szóval én alapból úgy tanultam, hogy a matek képleteket folyamatosan a függvénytáblából néztem, és nem a könyvből, hogy ha majd oda kerül a sor, ismerjem az egészet. Az én függvénytáblám a nemzeti tankönyvkiadós, színes, minden tárgynak más a színe, a matek narancs. sok benne a kiemelés, nem olyan egybemosódott, mint a régi típusú, nekem ez is segített. Ez az: [link] és jó vaskos, 370 oldal!
A szöveggyűjteményt is úgy használtam, hogy szinte sosem csak az órai jegyzetre támaszkodva tanultam meg az elemzést, hanem folyamatosan néztem a szöveget is, így rengetegszer be tudott ugrani, hogy ja, igen, arról a sorról is tudok beszélni! Minden művet kinyomtattam egy A4-es oldalra, és mellette karikázgattam, irkáltam, firkáltam, nyilaztam, szóval nagyon jó vázlatot készítettem, aminek a segítségével nagyon sokat tudtam róla beszélni, ezért később mikor kinyitottam az "üres", firkálás mentes gyűjteményt, csak a vázlatnak kellett eszembejutnia, és mondtam is. Ezek mindenképp hasznos dolgok!
És igen, az egész függvénytáblát lapozhatod, ez benne a jó, de ezért is kell ismerned :) Olyan ez mondjuk, mint földrajzon a térkép. Ha tudod használni, nem tudsz megbukni! :)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!