Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Erettsegin irodalomnal mi...

Erettsegin irodalomnal mi segitsegemre vallhat a szoveggyujemeny?

Figyelt kérdés
Tehat milyen jellegu feladatoknal vagy kerdeseknep fogom hasznat venni? Ha pl nem vinnek se lenne gond. Vagy azert ajanlott, mert sokat segit? Illetve matekon a fuggv.tablazatbol az egesz konyvet batran lapozhatom?:) mert abba azert nagyon sok hasznos dolog van.:)
2012. jan. 15. 23:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is jártam levelezőre, úgyhogy ismerem a dörgést. Szóval én alapból úgy tanultam, hogy a matek képleteket folyamatosan a függvénytáblából néztem, és nem a könyvből, hogy ha majd oda kerül a sor, ismerjem az egészet. Az én függvénytáblám a nemzeti tankönyvkiadós, színes, minden tárgynak más a színe, a matek narancs. sok benne a kiemelés, nem olyan egybemosódott, mint a régi típusú, nekem ez is segített. Ez az: [link] és jó vaskos, 370 oldal!


A szöveggyűjteményt is úgy használtam, hogy szinte sosem csak az órai jegyzetre támaszkodva tanultam meg az elemzést, hanem folyamatosan néztem a szöveget is, így rengetegszer be tudott ugrani, hogy ja, igen, arról a sorról is tudok beszélni! Minden művet kinyomtattam egy A4-es oldalra, és mellette karikázgattam, irkáltam, firkáltam, nyilaztam, szóval nagyon jó vázlatot készítettem, aminek a segítségével nagyon sokat tudtam róla beszélni, ezért később mikor kinyitottam az "üres", firkálás mentes gyűjteményt, csak a vázlatnak kellett eszembejutnia, és mondtam is. Ezek mindenképp hasznos dolgok!


És igen, az egész függvénytáblát lapozhatod, ez benne a jó, de ezért is kell ismerned :) Olyan ez mondjuk, mint földrajzon a térkép. Ha tudod használni, nem tudsz megbukni! :)

2012. jan. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Koszi, aranyos vagy :))
2012. jan. 16. 10:24
 13/13 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen sarga fuggv.tablazatom van.:) az is haromtantargy...kb 78 oldal a matek.
2012. jan. 16. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!