Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Erettsegin irodalomnal mi...

Erettsegin irodalomnal mi segitsegemre vallhat a szoveggyujemeny?

Figyelt kérdés
Tehat milyen jellegu feladatoknal vagy kerdeseknep fogom hasznat venni? Ha pl nem vinnek se lenne gond. Vagy azert ajanlott, mert sokat segit? Illetve matekon a fuggv.tablazatbol az egesz konyvet batran lapozhatom?:) mert abba azert nagyon sok hasznos dolog van.:)
2012. jan. 15. 23:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja es a fuggv.tablazatba szerintetek az osszes keplet ott van, ami kellhet erettsegin??vagy nem mindent fogok megtalalni benne? Meg egyes kepletek tok mashogy vannak ott mint fuzetembe..ott hogy vannak ezek? Sajnos levelezos vagyok es nem tudok sokszor bejarni hogy mindent megkerdezzek a tanaromtol...ido sincs ra hogy visszamenoleg vepem foglalkozzanak. Vki segitene? Ha kell irok peldat hogy mit gondolok masnak.
2012. jan. 15. 23:30
 2/13 A kérdező kommentje:
Jah es kerlek kimeljenek a bunko hozzaszolok.://
2012. jan. 15. 23:31
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A szöveggyűjtemény nagyon sokat segít, ha pl. verset kell elemezned. Mivel abban vannak a versek...
2012. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Amire szükséged van, az benne lesz a függvénytáblázatban. Csak forgasd sokat, hogy ne az érettségin kelljen rájönni, mi hol található benne, hogy kell használni.


Irodalomból csak a szóbelin használhatod a szöveggyűjteményt, lényegében csak arra jó, hogy látod a verseket, amiket elemezni kell. Sok infó nincs benne, és ha nem viszel sajátot, adnak ott.

2012. jan. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen.azt tudom hogy ebbe ezek vannak.:) koszi. Am tudnatok jo szoveggyujemenyt ajanlani?? Nekem van egy vagy ketto..de egyk 9.es..meg talan egy 10.es nem leezik olyan hogy egy konyvbe az egesz??:/
2012. jan. 15. 23:36
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat eddig.:))
2012. jan. 15. 23:36
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak a szóbeli irodalom érettségin lehet használni szöveggyűjteményt. És akkor sem neked kell vinni, hanem a helyszínen biztosítják. Egyébként igen, sokat segíthet, pl. ha verset kell elemezni, hasznos lehet, gondolom nem tudod az összes verset fejből.

Matekra lehet vinni függvénytáblázatot, ami nagyon hasznos, és igen, bátran lapozhatod, bármit kinézhetsz belőle, amit abban találsz, a lényeg, hogy ne legyen beleírva, illetve ne legyen semmilyen plusz dolog benne (pl. puska).

2012. jan. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát a nyelvtan helyesírásban biztos nem segít.

Egyébként, ha megengedik, akkor miért nem akarod magaddal vinni?

Nem tudhatod, hogy mikor lesz a segítségedre.

Nem ártana a nyelvtan helyesírást is átnézni, mert az sem mindegy, hogy hány helyesírási hibával írod meg az irodalom tételt.

válhat és nem vállhat, abban és nem abba.

Ezek szarvas hibáknak számítottak az én időmben, 5 hiba 1-es.

Ne haragudj, hogy kijavítottam, a többi lehet elírás is, de ezek biztosan nem.

2012. jan. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Semmi baj, a hibáiból tanul az ember..:)

és köszi még egyszer a válaszokat!!:)

2012. jan. 16. 00:39
 10/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm az értelmes választ. Utolsó voltam.
2012. jan. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!