Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mennyire izgultok a felétel...

Ti mennyire izgultok a felételi miatt? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Mert én már most is izgulok miatta, hogy hogy fog sikerülni.
2012. jan. 14. 15:23
 1/3 anonim válasza:
Én is izgulok, de ez van. Ki kell bírnunk.
2012. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is izgulok, de szerintem ne parázz rajta ennyit mert csak jobban elrontod. Én úgy tanultam rá hogy előzőhéten elkezdtem ötödiktől nyolcadikig ki írkálni a matekot és a nyelvtant, azt megtanulom és gyakorlok a feladatokra. Végülis nálunk most azzal etetnek, hogy a matek lesz nehezebb... Szerintem ez csak egy hülye "babona" mert aki tisztességesen tanult, annak nem biztos hogy nehezebb lesz.Én úgy fogom hogy szombaton kelet nagyon korán, letusolok megnyugszok, nem stresszelek mert azzal csak elrontom. Mindenképpen aludd ki magad. Amúgy te hova jelentkezel?

2012. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hello, én Zalaegerszegre, az Ady iskolába

és kössz a választ

2012. jan. 15. 07:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!