Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki megy szombaton felvételizni...

Ki megy szombaton felvételizni? Izgultok?

Figyelt kérdés

Én szombaton megyek.. remélem jol fog sikerülni:)

sok sikert nektek is:P;)


2010. jan. 19. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

még egy ilyen kérdés?


Na jó,én is felvételizek szombaton.Persze hogy izgulok,de pont azért dolgoztam 8 évig hogy most lehessen egy kicsit lazulni.Ha 40 pont felett teljesítek akkor már jó vagyok,ez pedig sima ügy.Kitöltöttem 5 év felvételiét és tanultam belőle rengeteget.Ha behívnak felvételibeszélgetésre,akkor a válaszokat is tudom a vélt kérdésekre.Protekcióm is van 2 unokatesóm révén.Nincs mit izgulnom,de persze pénteken nem sokat fogok aludni szerintem:)Hát én már csak ilyen parás vagyok.

2010. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez már kb. a 20. ilyen kérdés... Mindneki biztos izgul, de ha nem vagy tök hülye a matekhoz és a magyarhoz, nincs min aggódni. Nyugi.
2010. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát jo ti tudjátok csak beirtam a keresöbe h felvételi és megnéztem az elsö oldalt és ott egyet se láttam ilyen kérdést h ki megy mostanába felvételizni :)

nah mind1 köszi h válaszoltatok és hajrá:):P

2010. jan. 19. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!