Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaaki tudja, hogy hogyan...

Valaaki tudja, hogy hogyan kell nem weben felvételizni?

Figyelt kérdés
Honnan szerzem meg a szükséges dokumentumokat? Bár már lekéstem a pótfelviről, de talán kérvénnyel még becsúsztatják.
2011. aug. 15. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Néztem felvi-n de nem találtam ilyen esetre semmilyen doksit, kérvényt. Szerintem már bőven lekéstél sajnos, 5 nappal a leadási határidőn túl vagy. Ha még 1 nappal lettél volna akkor talán. Próbáld meg keresztféléves képzésre beadni majd amik februárban indulnak.
2011. aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy utánanéztél. Tavaly 3 nappal, plusz egy komplett hétvégével csúsztam úgy, hogy csak kedden tudtam leadni, de elfogadták. Viszont akkor már benne voltam a felvi rendszerében, így csak a hitelesítő lapot kellett leadnom egy saját kezűleg megfogalmazott kérvénnyel.


De félek, ebben az esetben, hogy nincs róla semmilyen papírom, és a weben sem jelentkeztem, nem fogják elfogadni, holnap kiderül.

2011. aug. 16. 01:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért ez elég gáz, hogy képtelen vagy betartani a határidőket...
2011. aug. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem fogják így elfogadni a jelentkezésedet. Tavaly ha jól értem neten jelentkeztél, csak a hitelesítést nem küldted el időben, az még belefér, hogy engedélyezték.

De most teljesen kizárt, hogy egy héttel a jelentkezési határidő után engedjék, hogy beadd a jelentkezést, ha csak a hitelesítéssel csúsztál volna el, akkor lehet, hogy megint engedélyezik annak a későbbi benyújátását.

Amúgy a neten kívül pótfelvételi jelentkezési lapon lehetett még jelentkezni, de azt nem tudod letölteni sehol, hanem intézményeknél, meg Felvi ügyfélszolgálaton lehetett kérni, de szerintem már nem is tudnának adni, meg minek... úgysem fogadnák el a jelentkezésed.

2011. aug. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!