Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Államvizsga mennyire nehéz?

Államvizsga mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Aki már túl van az államvizsgáján azoktól szeretném kérdezni, hogy mennyire nehéz? Hogyan működik egy ilyen megmérettetés? El tudom képzelni, hogy milyen, csak olyan embereket szeretnék kérdezni, akik már államvizsgáztak :)

Én idén diplomázom és nagyon szeretném tudni.

Köszönöm szépen előre is a válaszokat :)


2012. jan. 9. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2012. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gondolom tapasztalatból mondod igaz?

Köszi amúgy a választ. Gondoltam, hogy nem lesz egyszerű...

2012. jan. 9. 16:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem mondtad meg, hogy milyen szakon, így elég nehéz válaszolni. :)

Én jogon végeztem, hosszú volt (effektív a vizsgák asszem olyan 10 hét, meg hát amit még előtte vagy fél évig készül az ember. 4 vizsga volt, összesen 5 tárgyból (tehát kettő összevontan), bizottság előtt. Elég sok volt a bukás, de azért meg lehetett csinálni.

De a válasz nagyban függ attól is, hogy hol és mit tanulsz, tehát pontosítsd kicsit a kérdésed!

2012. jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben...igazad van.


Én gyógypedagógus leszek, tehát pedagógiai kar.

Az eddigi tapasztalataim szerint nagyon nehezek voltak a vizsgák, de szerencsére nem voltak gondok mert mindig alaposan felkészültem. Ezért bízom benne, hogy ez is számít...mármint, hogy 4 éven keresztül szívvel, lélekkel csináltam. Sok mindent felejt az ember, de azért sok minden meg is marad :)

2012. jan. 9. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!