Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kaptam levelet 10 igazolatlanr...

Énazazén kérdése:

Kaptam levelet 10 igazolatlanról. Jönni fog valaki családlátogatóba és nem tudom ki az. Mit csinál mit néz? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 22:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A levelet tudják. Egyébként szerdán jön, mert átrakta az időpontot, mert valami más dolga volt. Nem a levelet akarom megbeszélni, hanem a tanulást. Első bajom, hogy mindent átlaghoz kötnek. pl. kértem egy laptopot és majd ha meg lesz az átlagod. 3 éve nincs meg.:/ Fordítva jobban műkődne nálam, hogy megkapom és akkor tanulok. Nem tudom miért van de ez nálam így működik. :/ Amíg volt is meg itthon ültem akkor nem is volt rosszabb 4-esnél.
2012. jan. 9. 21:27
 12/12 anonim ***** válasza:
Valóban fordítva működsz. De nehogy azt állítsd, attól tanultál jobban, hogy volt laptopod és otthon ültél. A legtöbb dolgot a felnőttek is először kívánják, aztán, megdolgoznak érte, takarékoskodnak és utána megveszik. Hát, Te is "dolgozz" meg azért a laptopért.Csak rajtad múlik.
2012. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!