Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ciki a kettes egyetemen?

Ciki a kettes egyetemen?

Figyelt kérdés
Egyetemen elsőéves hallgató vagyok. Gimibe jártam, eléggé ratyi tanárokkal voltam taníttatva, és ott voltam 4-5 tanuló. Na most az egyetemen van eddig 3 db 4-esem, ezen kívül pedig eddig egy kettes vizsgám. Sokat készültem rá, de mégsem volt elég. Viszont bánt, mert sosem kaptam még kettest, és valahol cikinek is érzem, hogy CSAK kettes lett. De úgy érzem a köv vizsgám sem og jobban sikerülni, lehet még meg is bukok. :S Nagyon elszaladt tőlem az idő, egyszerűen nem tudom jól beosztani. Van ötletetek, mivel lehetne ezt kivédeni? És csak én érzem ennyire rosszul magam a kettes vizsgám miatt? :(
2012. jan. 2. 21:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Itt már ha valaki eléri a kettest, nem olyan sokkal több kell a jobbhoz. Odáig nehéz eljutni.

Legalábbis jogi karon ez van. Én első éves vagyok ott, és ma szigorlatoztam. 130 tételem volt, kettest kaptam. Nem mondom, hogy meg vagyok vele elégedve, de elfogadom, legalább letudva egy nehéz tárgy. Próbálom levonni a következtetést, hogy legközelebbire hogyan készüljek, milyen módszerrel, hogy ennél jobb legyen, de ha az is csak ilyen lesz, nem csinálok tragédiát belőle.

Hú, de ez a mai leszívott, kimerített.:D

2015. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!