Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyedül meglehet tanulni...

Egyedül meglehet tanulni énekelni?

Figyelt kérdés
Óvodapedagógusnak szeretnék majd tanulni, de iszonyú hangom van...még van 1 évem rá :)
2009. máj. 21. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ van-e zenei hallásod.De szerintem egyszerűbb elmenni párszor tanárhoz,vagy ismerőshöz akinek jó hallása van ha sok múlik rajta.
2009. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szolsz a sulidban az enektanarnak, o biztosan szivesen foglalkozik veled parszor, ez nem egy nagy munka, a felveteli nem olyan szigoru erre a szakra.
2009. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi szépen :)

énekem nincs, de majd megkérem ismerősömet, hogy foglalkozzon velem :D

2009. máj. 21. 16:03
 4/8 anonim válasza:
én nyolc éve tanulok énekelni és hidd el, ha nincs meg hozzá a tehetséged még 8 diplomás tanárral se tanulsz meg, de sok sikert!
2009. máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

18.14 es

Oké,de ő nem operaénekesnek készül,hanem hogy átmenjen egy vizsgán.Szerintem ha nincs olyan rossz hangod,hogy az óvodások a kardjukba dőlnek akkor nem lesz vele gond.

2009. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy szép tiszta hangon tudj énekelni óvodás gyerekeknek...Én idén voltam alkalmasságin iszonyatosan izgultam...Magamtól tanultam meg 20 népdalt itthon, sosem tanultam énekelni...Szépen kiénekeltem a tanárnak a hangokat és látta h nagyon elszánt és lelkes vagyok, el is fogadta...Nem operaénekest keresnek.

Van előalkalmassági is, érdemes arra elmenni( én mentem) mert ott nem kivágnak, hanem megmondják mi baj és ha nem is engednek át, még egy próbálkozás pár hónapra rá van még...

remélem segítettem

2009. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszodat! most megnyugtattál!

ha megkérdezhetem, melyik suliba jelentkeztél? :)

2009. júl. 7. 10:19
 8/8 anonim ***** válasza:
első helyen a váci fősuli német nemzetiségi szakon 2. helyen az elte sima óvodapedagógia és levelezőn mindegyik
2009. júl. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!