Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Meglehet tanulni egyedül...

Meglehet tanulni egyedül fuvolázni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Furulyázni tudok, de csak hallás után. Tehát ha hallok egy alt, utána szinte mindig letudom játszani furulyán. Szeretnék fuvolázni is. Ha bemegyek egy hangszerboltba, veszek egy olcsóbb fajta fuvolát, akkor megtudok egyedül tanulni itthon játszani rajta halllás után? Mennyibe tér el a furulyától? Egyáltalán, nehéz hangszer?

Köszi a válaszokat:)


2011. júl. 31. 12:48
 1/7 A kérdező kommentje:
dalt*
2011. júl. 31. 12:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy olcsóbb fuvola is 40-50,000 Ft körül van. És mi van akkor, ha hallás után mégsem sikerül megtanulnod? Leteszed a sarokba porosodni? Viszont az tény, hogy gyönyörű hangja van. Sok sikert hozzá, ha belevágsz egyedül :)
2011. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hello. Szerintem nem gáz belevágni én pl teljesen magamtól tanultam meg gitározni, dobolni gőzöm sincs melyik milyen hang de ha valamit le kell kísérni kapásból megy tisztán. szóval ha van kedv3ed hozzá vágj bele:)
2011. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:):)
2011. júl. 31. 22:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Én mindkettőt tanultam éveken át, sztem a fuvola nehéz hangszer és teljesen más, mint a furulya. Teljesen más a hangképzése, már megszólaltatni sem olyan egyszerű, nemhogy szép hangot kicsalogatni belőle. Jóval bonyolultabb a billentyűzete is.

Én tanárt javasolnék. Ha a hangszert megvenni belefér anyagilag (tényleg nagyon drága) akkor a tanáron már ne spórolj szerintem, hogy valóban örömedet lelhesd a játékban.

2011. júl. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. aug. 1. 12:29
 7/7 anonim válasza:
Azóta mi újság fuvola terén?:)
2013. jún. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!