Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan emberek akik...

Vannak itt olyan emberek akik úgy járnak fősulira vagy egyetemre, hogy mellette sport karrierjük is van?

Figyelt kérdés
Én itt arra gondolok hogy ebben az évben érettségizek, és el akarok menni a Honvédhez vízilabdázni, de ha jól tudom, ott több órás edzések vannak naponta. Lehetséges csinálni az egyetem/fősuli mellett a sportolást profi szinten?
2011. dec. 30. 00:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Olyat nekem is magyaráztak hogy kérjek egyéni órarendet, de nem tudom hogy ezt engedélyezni fogják-e :/
2012. jan. 15. 17:29
 12/13 anonim ***** válasza:
próbáld meg,sztem biztos! :)
2012. jan. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)) nagyon csinálni akarom a vízilabdázást, de le is akarok majd diplomázni ! :))
2012. jan. 16. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!