Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan emberek akik...

Vannak itt olyan emberek akik úgy járnak fősulira vagy egyetemre, hogy mellette sport karrierjük is van?

Figyelt kérdés
Én itt arra gondolok hogy ebben az évben érettségizek, és el akarok menni a Honvédhez vízilabdázni, de ha jól tudom, ott több órás edzések vannak naponta. Lehetséges csinálni az egyetem/fősuli mellett a sportolást profi szinten?
2011. dec. 30. 00:08
1 2
 1/13 anonim válasza:
már találkoztam ilyennel, mindkettőre rábaszott
2011. dec. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
miért?
2011. dec. 30. 15:00
 3/13 anonim válasza:

mert egyikre sem tudott elegendő figyelmet fordítani...

Ha egy normálisabb szakra mész az nem csak azzal jár, h csak bemész órára, meg felkészülsz a vizsgákra. Folyamatosan képzed magad etc. Meg ott van az egyetemi élet...

Viszont ha el akarsz végezni egy büfészakot csak úgy ,akkor biztos lesz rá időd.

2011. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát én pénzügy-számviteli szakra akarok menni :// Mert most ha ''sikeres'' lennél azért 30-35 évesen már kiöregednék, és utána meg mit kezdenék magammal?! :/
2011. dec. 30. 19:02
 5/13 anonim ***** válasza:

Amúgy meglehet csinálni.

Nem egy ismerősöm van aki egyetemista /sokad évesek/ és vállogatot versenyzők. Nekik hetente nem tudom hány óra edzésük van egyetem mellett és így is bírják... És mindkettőben eredm.nysek

2011. dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Melyik válogatottban játszik?

Megnyugtató, mert nagyon tovább akarok tanulni, de a vízilabdázást se akarom abba hagyni !

2011. dec. 31. 14:19
 7/13 anonim ***** válasza:
menj levelezőre és akkor menni fog.
2012. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ők karatésok többnyire, de ismerek egy kajakos srácot is...

eléggé eredményes a sport teljesítményük, és tanulmányailag is teljesen ok

2012. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :))
2012. jan. 10. 12:22
 10/13 anonim válasza:
én a BME-re járok alkalmazott közgazdaságtanra és utánpótlás válogatott vívó vagyok. Mondjuk szerencsém van, mert közel van az egyetem és a csarnok, és nálunk lehet kérni egyéni tanrendet is. De úgy tudom, hogy elég sok helyen lehet, szóval ha van hozzá kitartásod, akkor simán meg lehet csinálni.
2012. jan. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!