Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közepiskolasok ti is alaszokta...

Közepiskolasok ti is alaszoktatok irni a rossz jegyeket?

Figyelt kérdés
Nem akarom most karacsony elött elrontani a szüleimnek a kedvet a hülye dolgozatommal ezert inkabb alairtam...ti mit tennetek a helyemben ? ti is alairtatok volna ?
2011. dec. 21. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 ellenőrzőm volt évekig...
2011. dec. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem, úgyis kiderül.
2011. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2 ellenörzö ?! lol az kemeny...

ugy tervezem,hogy addig nem mutatom meg neki a rossz jegyeket ameddig nem javulok.

2011. dec. 21. 19:11
 4/7 anonim ***** válasza:

hát, volt már ilyen.

egy lány rossz jegyet kapott valamiből és a barátnőjével valahogy meghamisították a dogát meg az eredményt. Még a tanárnő aláírását is xD


Nemtom, hogy ez bevált-e egyáltalán

2011. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a hamisításra hamar rájönnek, ha nem kell határidőre bemutatni az ellenőrzőt, akkor várhattál volna az aláírással is.
2011. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, elektronikus napló van a suliban, szóval nem kell semmit aláírni, bármikor láthatják a szülők a jegyeket, amint felteszi a tanár. :D

De amúgy is mindig elmondanám, jó tanuló vagyok és a szüleim nem mérgesek a rossz jegyekért, engem sokkal jobban érdekel, mint őket.

2011. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
érdekes, nálunk nem szokták nézni az ellenőrzőt, én tavaly is egész évben nem írattam alá 1 jegyet se (bár a mi ellenőrzőnket csak havonta kell) mégse lett semmi...
2011. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!