Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak szerintem volt enyhén...

Csak szerintem volt enyhén durva az utolsó hallgatási német érettségin?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 11:52
1 2
 11/14 anonim válasza:
előző vagyok,még annyit,hogy nekem is a hörverstehen-nel volt csak bajom mert kb sose csináltuk ha csináltuk akkor se tudtam figyelni,mert az osztályom(csoportom)ból csak én mentem érettségizni,többiek úgy vannak vele,mert majd csak jövőre végzünk és akkor mivel nekik úgyse kell zizegtek zörögtek stb...aztán most érettségi előtt csináltam próbaérettségiket azok meg tök jól sikerültek.már nem izgatom magam miatta,majd kiderül milyen lett
2009. máj. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon dúrva volt! Én 10.es vagyok és ma érettségiztem előrehozottan. Nekem a német az anyanyelvem. Mindent tudtam, csak ez a 3. része volt a hallásutáninak brutális. A teremben mindenki csak nézett. Én is vagy 3at 4et nem tudtam beirni. Nálunk ezt senkinek sem sikerült.

16/L

2010. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is durva volt =D Ennél már csak az lett volna durvább, ha a kiegészítendő részekre a válasz abban lett volna, amit az interjúalany mond =D mert az ugye ilyen sistergős közvetítés volt a tengerről =D Szóval én is néztem nagyokat... =p De akkor még jobban eltátottam a számat, mikor megnéztem om.hu-n és látom, hogy a hatból öt jó lett =D Az utolsót már a magnó előtt beírtam, mert tudtam, hogy mit jelent az angol szó xD
2010. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy népszerű lett a kérdésem, de már tavalyi.

Én a 2009-es érettségi után tettem fel a kérdést.

2010. máj. 10. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!