Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak szerintem volt enyhén...

Csak szerintem volt enyhén durva az utolsó hallgatási német érettségin?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, hogy a kérdésre kérdéssel felelek, de nagyon érdekelne, mi volt a Hörverstehen! (német szakos egyetemista vagyok)
2009. máj. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Holnap fent lesz okm honlapján
2009. máj. 8. 12:26
 3/14 anonim válasza:
100%
Hát elég vicces volt..annyira hadart a nő..semmit nem írt a csoport..SEMMIT! 9pont úszott.Az azért kicsit gáz:D
2009. máj. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem talán lesz benne két pontom...annyira felidegesített:S
2009. máj. 8. 13:09
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

A németek már csak ilyenek, hadarnak.

a hallás utáni szövegértés valóban nem könnyű része az érettséginek. a középiskolai évek során milyen rendszerességgel gyakoroltatta veletek a tanár a Hörverstehent?

2009. máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó két hónapban szinte minden második órán. (Heti 5 német órám volt.) Középfokú nyelvvizsgám van, igaz már két éve tettem le...elég sokat felejtettem. De ez durva volt.
2009. máj. 8. 13:18
 7/14 anonim ***** válasza:
42%

2 hónap édeskevés a hallás utáni gyakorlásához. na de reméljük, csak nem lett az olyan rossz.

kíváncsi vagyok, mi lehetett az anyag.

2009. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az vicces... Középszintűt írtál? Én emeltet ott egyáltalán nem hadartak, könnyű volt a hallásutáni
2009. máj. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Középszintűt igen...nem is volt a többi része nehéz amúgy, csak az utolsó hallgatási, de az durván. Még olyanok is csak néztek h mi van, akik felsőfokra készülnek/már felsőfokúztak. 9ből 3 pontot sikerült elérnem...úgy h a szövegértés és a nyelvtan hibátlan... ezzel a rohadt hallgatásival buktam el így 13 pontot....
2009. máj. 8. 15:56
 10/14 anonim válasza:
100%
Hááát,az tényleg durva volt senki nem értett semmit én csak az elsőre tudtam beírni,meg még a másodikra írtam vmit,de nem tom mikor itt gépen meghallgattam akkor meg nem hadart annyira...szal elég gáz volt,mondjuk szerencsére az első két rész az tuti nagyon nagyon jó lett,úgyhogy talán kompenzálom az itt elhagyott pontokat...:D hááát még a szóbeli hátra van...és mint kiderült német szakos lesz az elnök...
2009. máj. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!