Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Barátkozhatok a tanárommal?

Barátkozhatok a tanárommal?

Figyelt kérdés
csak mert szimpatikus,és szeretem,nem nyalizásból.
2011. okt. 8. 21:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én most 10-es vagyok és 1,5 éve új ofőnk van aki nagyon fiatal, most 30. Az első (többnapos) kiránduláson az egyik osztálytársam végig rajta lógott és végül összebarátkoztak, az utolsó napon meg azután már ölelgették is egymást. Egy idő után ezt már nem csinálták annyira feltűnően. most éppen nem tudom hogy milyen a viszonyuk, mert az osztálytársam benne van a sulis közösségben aminek az a tanár az elnöke, gondolom hogy akkor szoktak beszélgetni meg ilyenek. Am. sok mindenkit nem zavart, csak engem mert én is ugyanúgy a tanárral akartam barátkozni...

Engem is nagyon érdekelne ez a kérdés mert most döntöttem el hogy összebarátkozok egy másik tanárommal :) Ha gondolod majd leírom a tapasztalataimat. :)

2011. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

szívesen várom őket.mármint a tapasztalataidat:)

később vettem csak észre amit írtaál.köszi.

2011. okt. 24. 21:17
 13/13 anonim válasza:
szerintem ne tedd
2012. máj. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!