Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Barátkozhatok a tanárommal?

Barátkozhatok a tanárommal?

Figyelt kérdés
csak mert szimpatikus,és szeretem,nem nyalizásból.
2011. okt. 8. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem volna etikus egy ilyen alá-fölé rendelt viszonyban barátkozni.Kellemetlen helyzetbe hozod őt is,meg magadat is.
2011. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ... Általánosban ezt még az osztálytársak nem értik, középiskolában se nagyon. Szóval, ha jóban vagy valamelyik tanároddal, akkor jobban ki vagy téve annak, hogy emiatt szívatnak.

Később, főiskolán/egyetemen mások a határok, ott már több minden belefér.

Azt is meg kell határozni, hogy mit értesz "barátkozás" alatt. Több beszélgetés, keresed a társaságát, személyes témák is bejönnek ekkor, nemcsak sulis?

2011. okt. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
kb.úgy értettem ,ahogy leírtad 21:52.
2011. okt. 8. 21:58
 4/13 A kérdező kommentje:
mármint 21:48.bocsi,félreírtam.:S
2011. okt. 8. 21:58
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

21:48-as vagyok. Nekem voltak ilyen barátságaim tanárokkal mindig is: általános iskolában is (felsőben), középiskolában is (ott konkrétan a tanárokkal jobban kijöttem, mint az osztálytársaimmal), és utána főiskolán, majd az egyetemen is.

Szerintem ez, hogy keresed a társaságát stb., belefér. Arra kell figyelni, hogy ne érezze ő sem tehernek, ne legyél "sok" neki. :)

Plusz még akkor jöhet ki hülyén a dolog, ha ellenkező neműek vagytok, mert szívathatnak azzal, hogy beleszerettél, sőt akár bele is szerethetsz, ha jobban megismered...

2011. okt. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

nem vagyunk ellenkező neműek.

volt h megdícsértem h ,,jól néz ki".ennek örült?de ez nem túlzás,ugye?meg volt hogy megölelt engem:)ennek is örültem nagyon.

2011. okt. 8. 22:20
 7/13 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm hogy írtatok:)
2011. okt. 8. 22:21
 8/13 anonim ***** válasza:
21:48-as vagyok. Az, hogy megdicséred, hogy jól néz ki, jófejség, nem gond. Az ölelés dologban nem mondok véleményt, mert én nagyon nem vagyok egy ölelgetős típus, engem kifejezetten zavar, ha megölelnek, de attól, hogy nekem az már sok, még nem biztos, hogy másnak is. :)
2011. okt. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nagyon örülök hogy válaszoltál,21:48-as:)örömmel várom további véleményeidet,ha lesznek olyanok,amiket megosztanál velem:)
2011. okt. 8. 22:38
 10/13 A kérdező kommentje:

még lenne egy kérdéesm:hogyan ölelhetném meg nyugodtabb körülmények között?mikor ő megölelt,azt látta más is,de én szeretném úgy hogy ne lássa a fél osztálya.de néhány diák mindig minden nap van szünet hogy le nem akadna róla.

ez egy baráti társaság,és van hogy engem az is eléggé zavar hogy 2 pillanatra nem haygnak nyugodtan vele.vajon őt nem zavarja?nem mintha akkor nem tudnék vele beszélni.csak pl volt hogy tantárgyával(ami töri)kapcsolatban szerettem volna kérdezni valamit,de mintha azt várták volna már kíváncsian hogy mit akarok tőle.mondjuk előfordul hogy ha velem beszélget akkor ők szinte nem is jutnak szóhoz.lehet hogy féltékenyek?

2011. okt. 8. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!