Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a tanárommal aki...

Mit tegyek a tanárommal aki 30 én 19?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segitsetek. Van egy tanárom 3 éve tanitott de akkor nem figyeltem fel rá, de most végzős vagyok és a volt párom utálta mert egy suliba jártak régen, és vele kellet keringőznöm a szallagavtón és mondta a volt párom hogy mindenkivel foglalkozzak csak vele ne! Én elkezdtem nézegetni és már betegesen vagyok érte azaz feltörtem az iwiwjét msn-jét stb stb. De tudni kell róla van b. nője de az mellet még nagyon sok más nő. Mit tegyek hogy fel figyeljen rám? Nagyon sok véletlent össze hoztam már hogy találkozzunk de hiába nem merem elmondani neki mit tegyek hogy ő kezdeményezzen? 22nap mulva a ballagóm.
2010. ápr. 8. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem állítsd le magad! Hogy jössz te ahhoz, hogy feltörd mások iwiw-jét? Szégyelld magad!

Ha meg van barátnője, akkor pláne hagy a fenébe. Ha te lennél a nője, és egy másik kis p*csa akarná (és tudná) elszedni tőled, te hogy éreznéd magad?

2010. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na ne mond megnéznélek ilyen helyzetbe több mint fél éve tar már ez az érzés és nem szereti a b.nőjét mellete van még neki!!!!igen feltörtem mert látni akartam kivel levelezik stb....és hasznos volt sok mindent meg tudtam pl van sok más nő az életébe a barátnőjén kivül
2010. ápr. 8. 21:47
 3/6 A kérdező kommentje:
És a legjobb haverja az én haverom is állandó együtt vannak tudok mindent róla és jobban olvasd el a kérdést MÉG SOK NŐ VAN AZ ÉLETÉBE ÉS NEM SZERETI!!!!!mondta nekem hogy nem velem van a baj hanem vele de azért meg cuccolna !!!!próbáltam más fiuval járni de nem megy!!próbáltam elfelejteni nem is mentem suliba hogy ne lássam de akkor se tudtam elfelejteni.
2010. ápr. 8. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
és te is az egyik ribanca akarsz lenni a sok közül...? hát gratulálok hozzá. Sztem kínálkozz fel neki nyíltan, ha ilyen szoknyapecér, úgyis megdug, ha ennyire azt akarod.
2010. ápr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát az szoknyapecér!!!de nem vagyok k*rva ne csak egy estére kelljek.
2010. ápr. 9. 21:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Basszus ... inkább no comment xD
2011. febr. 17. 02:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!