Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék meg egy picit...

Hogyan tudnék meg egy picit szebben írni?

Figyelt kérdés

Már 30 éves vagyok. Kiskoromban is pocsék volt a szépírásom, de olvasható. A bajom az, hogy a munkámból adódóan iszonyat gyorsan kell írnom, és bizony egy-egy betű vagy szám, amit írok, az olvashatatlan, van olyan hogy én sem tudom, hogy mit is írtam oda 3-ast vagy 8-ast.

A bajom az a 3, 6, 8, 9 számok és a nagy G, N, V. Néha nem tudom, hogy G vagy 6, N vagy V.

És még kikövetkeztetni sem lehet, mert nem szavakkal, hanem jellemzően kódszámokkal dolgozom. Számok, kis- és nagybetűk összevissza vegyesen.

Ha a kritikus betűkre odafigyelek, hogy tényleg olvasható legyen, akkor napi szinten nagyon sok munka halmozódik fel.


2011. aug. 23. 11:32
 1/1 A kérdező kommentje:
Sorry, a kérdés teljesen magyartalan lett. Szóval: Hogyan tudnék megtanulni egy picit szebben írni?
2011. aug. 23. 11:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!