Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg szebben írni?

Hogyan tanuljak meg szebben írni?

Figyelt kérdés

Nem írok csúnyán, de nem is szépen. 14 éves vagyok és most nyáron van elég szabadidőm, úgy gondoltam, hogy megtanulok "szebben írni".

Egyesek szerint szépen rajzolok, mondták hogy menjek művészeti középiskolába, de nem éreztem magam odavalónak.

Szeretném "hobbi szinten" fejleszteni a rajztudásom és, ha megtanulnék szebben írni, akkor ezt el is érném (részben).


Tudom, hogy a sok gyakorlás a lényeg, de mégis hogy kezdjek bele?

Nem az a cél, hogy kalligrafikus legyek, csak az, hogy kialakuljon egyfajta írásmód, ami viszonylag szépnek mondható.


2010. júl. 21. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak elsősöknek ilyen írásgyakorló munkafüzetek, esetleg azokkal?

Vagy fogalmam sincs, ez csak egy tipp volt. :D

2010. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy elsős füzetbe ( vagy hangjegyfüzetbe,ott több a vízszintes sor) rajzold bele a betűket,először önmagukban. Ha már eléggé " egyformák",akkor kapcsold össze őket szavakká. Sok gyakorlással kialakíthatod az új írásodat.
2010. júl. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megpróbálom.:)
2010. júl. 22. 00:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 5.ben a töritanár adott elsős füzetet a csúnyán íroknak. Elő volt írva abban gyakoroltak. Szerintem is ez hasznos módszer.
2010. júl. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én rettenetes rondán írtam régen.Ezért elkértem egyik ismerősömtöl az egyik füzetét.Zsírpapírt raktam a füzetre és mivel átlátszott elkezdtem a betüket írni.Azóta úgy írok mint az ismerősőm de legalább szépen:D
2010. júl. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!