Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ettol a jatektol tenyleg...

Ettol a jatektol tenyleg edzettebb lesz az agyunk? Vagy csak ilen szobeszed?

Figyelt kérdés

ezekre a mahjong jatekokra gondolok: [link]


meg mikor kisebb voltam,akkor egyik rokonom szokta ezt jatszani,mert h edzi,jo az agyra. nem tudom mi igaz ebbol,de ha jo,igy felfrisiiti agyat,akk jatszanam gyakran,mert lassan itt a suli,bennem pedig semmmi aktivitas. tudom,h nem ettol fugg,h az ember okos e meg hasonlok,de gondoltam egy probat meger


2011. aug. 18. 11:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

szoval neked sem sikerult?:)

meg van az a jatek is,amin olyan felhő van,aztan belecsap a vulkannal a kőbe,amibol olyan taskanna van,aztan a fakba is belecsap,a vulkannal tüz lesz...de tovabb nem jutottam. neked sikerult?

amugy hany eves vagy?ha megkerdezhetem...:)

2011. aug. 23. 11:06
 12/12 anonim ***** válasza:

Ezek a fajták nekem is nehezen mennek. A Hoshi Saga első öt része szépen megment, a hatodikat egyelőre csak félig sikerült megoldanom. Amúgy megpróbálhatod úgy is, hogyha nem megy, akkor hagyod és pár nap múlva újra visszatérsz hozzájuk. Ilyenkor nagy eséllyel tovább tudod játszani, mert közben a probléma megoldás az dolgozik nálad, csak nem tudatosítod. Legalábbis az én esetemben ez a módszer már sokszor bejött.

Hogy hány éves vagyok? Jóval több, mint ami szeretnék lenni. Szívesen odaadnám a felét valakinek, de eddig még senki sem jelentkezett érte.

2011. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!