Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, mennyiből...

Egyetemisták, mennyiből jöttök ki egy hónapban?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok, úgyhogy az biztos, hogy ha minden hétvégén haza akarok menni, akkor az kb. 10000 ft-ból fog kijönni. Ezen felül mire mennyit kell költeni általában?
2011. aug. 15. 00:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

@00:55

"napi 500 a kaja"..


Engem érdekelne napi 500-ból mit hozol ki.

500 ft körül van egy kis kenyér, meg igénytelenebb felvágott, ami azért messze van a napi 3 étkezéstől.

2011. aug. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 40-re jon ki. Az utazas 13, a koli 12, a maradek meg kaja es bkv berlet. A kaja nalam kijon olyan 12-bol, mert viszek le fagyasztva fott etelt, a szendvics meg nem egy nagy tetel. Mondjuk en nem vagyok egy nagy evo, lehet az az oka. :)
2011. aug. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ma 07:36

maradjunk annyiban, hogy nem könnyű...korábban egy ezrest határoztam meg limitnek(ezért számoltam el magam, mert erre az összegre emlékeztem), utána megpróbáltam valahogy a feléért étkezni, úgy hogy a reggelit, esetleg valami rágcsát megoldom magamnak otthonról, az ebédem meg inkább csak egy szendvics volt, esetleg kefír valami magvas zsömlével... nálam második félévben a 10 perc szünet max sorbanállásra volt elég a mosdóban, és nem volt időm elmenni kajálni, így persze, hogy büfés szendvics lett a vége, az előadóban mégsem kezdesz el körömpörköltet enni késsel-villával

(másrészt nem jártam mekibe, helyette kerestem kifőzdéket a környéken, azért azon sokat lehet spórolni)

2011. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Koleszos leszel vagy albis?

Egy jobb kolesz 14-18 ezer/hó

Albi, ha sikerül összehozni, akkor 25-30 rezsivel, ha többen laktok együtt.


Én bejárós vagyok, mivel 20 km-re van a suli, a 3 bérletem 6000 Ft/hó

Kaja kb 20 000/hó

Buli 2-4000/hó (nem bulizok sokszor)


Kaján tudsz spórolni, hogy ha hétvégén hazamész, akkor tudsz hozni pár napig elálló kajákat.

2011. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Albérlet havi 17 ezer rezsivel, hétvégére hazamegyek, kocsival járok albérlettől suliba is, ez így 15-20ezer benzin 5-6 ezer a buli + rájönnek még ha pl. többet bulizok, vagy csajozok, drága kajákat veszek pl gyros, de mellette diákmelózok is.

21f

2011. aug. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!