Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen logika szerint szokták...

Milyen logika szerint szokták szétosztani ilyen esetbe a diákokat?

Figyelt kérdés

tegyük fel, hogy egy iskolában van 3 osztály egy évfolyamon belül...

viszont az egyik osztály a felére csökken a bukások és az eliszkolások miatt.

És ha a diákok ott maradt tagját a fennmaradó 2 osztály között szétosztják akkor mi alapján döntenek???

egyik ide megy a másik oda? mi alapján??


2011. aug. 11. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
én 2 olyan osztályba jártam ahol ez előfordulhatott volna, hogy szétosztanak minket, de nem történt meg.senki nem foglalkozik szerintem ilyennel
2011. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ha nagyon kevés az osztálylétszám?
2011. aug. 11. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk sem osztották szét ezt az osztályt, pont azért mert átlagban mindenhol megvolt a 25-8 ember legalább, de inkább több, ebben az osztályban meg voltak 14-en, hát istenem. :) Senkit nem érdekelt, jobban haladtak az anyaggal és ilyen kis létszámmal ballagtak.

Amúgy ha szétosztják őket akkor szerintem semmi logika nem lesz benne. Hasra ütnek és azt mondják te mész ide, te oda, hacsak nincs valami speckó tagozat vagy szak nálatok.

2011. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez középsuli
2011. aug. 11. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!