Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákokat szoktak kertészként...

Diákokat szoktak kertészként alkalmazni?

Figyelt kérdés

Szeretnék diákmunkát vállalni és gondoltam betanított kertész munka nem lenne annyira rossz, csak azon aggódtok hogy ez nem egy diákmunka színtű dolog e.


Az összes diákmunka amit idáig láttam csak levél borítékolás meg exceles irodai meló meg ilyenek és én inkább csinálnék valami fizikait csak mert amúgy rengeteget ülök.


2011. jún. 27. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosan találsz ilyen munkát, ha nagyon keresed, természetesen csak a szakképesítést nem igénylő részére.
2011. jún. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az ország melyik részén szeretnél dolgozni? Ha Dunántúl (bár ez is elég tág fogalom :) ), akkor ajánlok lehetőségeket, ahol el tudsz helyezkedni nyárra

nemed?

2011. jún. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok budapesten. Nem tudom mennyit tudnék utazni mert még nincsen meg a jogsim.
2011. jún. 29. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!